Stoły stolarskie

Na tej stronie oferujemy szeroki wybór nowoczesnych mebli zaprojektowanych do ciesielskich prac obróbkowych. W atrakcyjnych cenach dostępne są solidne warsztatowe stoły stolarskie renomowanego producenta Holzkraft wykonane z klejonego drewna bukowego. Prezentowane produkty to niezbędne wyposażenie profesjonalnych zakładów i pracowni. Asortyment obejmuje również uniwersalne modele montażowo-robocze o stabilnej aluminiowo-stalowej konstrukcji. Obustronnie wysuwane wspornikowe ramiona sprawiają, że stojaki świetnie sprawdzą się do przytrzymywania długich elementów podczas używania szlifierek taśmowych, strugarek, tokarek, pras czy pił kapujących.

Dla hobbystów majsterkowania polecamy warsztatowy stół stolarski z regulowaną wysokością. Powierzchnia robocza blatu jest wykonana z wytrzymałej płyty odpornej na zadrapania, łatwa do czyszczenia, niepalna i niewrażliwa na rozpuszczalniki i kleje montażowe. Frezowane rowki i boczna rama obwodowa umożliwiają wykorzystanie dodatkowych akcesoriów, takich jak: szyn oporowych, kątowników pozycyjnych, napinaczy mimośrodowych i statywów.

Stół warsztatowy stolarski od producenta Holzkraft

Produkty niemieckiej firmy są cenione na całym świecie. Wytrzymałe materiały, solidne komponenty robocze i dokładne wykonanie sprawiają, że urządzenia są trwałe i odporne na intensywne użytkowanie. Stojaki warsztatowe zapewniają  solidną i wygodną przestrzeń roboczą do wykonywania różnorodnych operacji w procesie obróbki drewna. Stół montażowy stolarski od producenta Holzkraft to wysokiej jakości mebel przeznaczony do pracy zarówno w profesjonalnych zakładach ciesielskich, jak i hobbystycznych pracowniach. Zastosowane zabezpieczenia, nowatorskie rozwiązania i nowoczesne mechanizmy chronią użytkowników przed ryzykiem wypadków.

Stoły mają różne praktyczne udogodnienia i funkcje. Szuflady do przechowywania narzędzi stolarskich, imadła do mocowania obrabianych elementów, kliny – to tylko niektóre wyposażenie, które zwiększa funkcjonalność stojaków. Oferowane warsztatowe i montażowe meble Holzkraft mają również estetyczny design. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS