Maszyny do metalu

Maszyny Optimum

Niemiecka marka OPTIMUM nie wymaga specjalnej rekomendacji bowiem jest znaną i cenioną od wielu lat marką w całej Europie.Oferta obejmuje szerokie spektrum urządzeń od dedykowanych dla zakładów rzemieślniczych ,małych i średnich firm aż po zastosowania przemysłowe. Duża staranność wykonania umożliwia wykonywanie prac z dużą precyzją i gwarantuje bezawaryjną pracę. Maszyny do metalu OPTIMUM to także bogate oprzyrządowanie w narzędzia do oferowanych maszyn-dla każdej z maszyn w prezentowanej ofercie znajdują się takie narzędzia jak uchwyty tokarskie i wiertarskie, frezy, wiertła, elementy mocujące, podstawy, układy chłodzące i odpylające i wiele innych.
Decydując się na markę OPTIMUM decydujesz się na maszyny do metalu charakteryzujące się solidnością , trwałością i atrakcyjnymi cenami.

Maszyny Metallkraft

Niemiecka marka METALLKRAFT oferuje szerokie spektrum wysokiej klasy urządzeń, których odbiorcami mogą być zarówno małe zakłady rzemieślnicze, małe i średnie firmy jak i duże zakłady produkcyjne. Europejska jakość produktów METALLKRAFT to gwarancja długiej i bezawaryjnej pracy. Marka ta jest ceniona i znajduje nabywców w całej Europie. Jest to wynikiem dopracowanych i sprawdzonych w praktyce konstrukcji , które z całą pewnością nie zawiodą żadnego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

W ofercie naszego sklepu dostępne są specjalistyczne maszyny do metalu. Urządzenia doskonale radzą sobie z obróbką tego materiału. Proponujemy wyroby prosto od znanych i cenionych w branży marek. Odznaczają się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań, które zdecydowanie podnoszą funkcjonalność sprzętu. Oferujemy maszyny do metalu o bardzo dobrych, odmiennych parametrach oraz różnorodnym zastosowaniu. Tak dobrany asortyment umożliwia dobór właściwego rozwiązania.

Posiadamy w naszym asortymencie między innymi takie maszyny jak:

– frezarki do metalu
– wiertarka kolumnowa
– wiertarka magnetczyna
– wiertarka słupowa
– wiertarko frezarka
– tokarki
– zginarki do blachy
– nożyce gilotynowe,
– piła taśmowa do metalu (duży wybór)
– piła tarczowa do metalu (szeroki asortyment)
– szlifierka taśmowa do metalu
– tokarka uniwersalna (bogata oferta)
– centra obróbcze
– i wiele innych
Prezentowane w asortymencie urządzenia bardzo dobrze nadają się do profesjonalnej oraz hobbystycznej obróbki metalu o różnych właściwościach i grubościach. Sprzęt odznacza się przy tym starannie przemyślaną konstrukcją. Konstrukcje powstają na bazie mocnych materiałów, które są odporne na intensywną eksploatację. Posiadamy części wymienne do oferowanych urządzeń. Budowa maszyn odznacza się przy tym dużą stabilnością, dzięki czemu są bezpieczne przy użytkowaniu.

Sprzęt z naszej oferty pozwala na zwiększenie wydajności pracy, przy zachowaniu oszczędności także materiałowych. Proponujemy również urządzenia sterowane numerycznie, które odznaczają się wysoką automatyzacją procesów obróbczych. Wszystkie urządzenia są w pełni sprawne technicznie. Niektóre posiadają dodatkowe funkcje. Mając na uwadze dobro naszych Klientów zapewniamy atrakcyjne ceny dostosowane do jakości sprzętu.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS