MASZYNY DO METALU

Niemiecka marka OPTIMUM nie wymaga specjalnej rekomendacji bowiem jest znaną i cenioną od wielu lat marką w całej Europie. Oferta obejmuje szerokie spektrum urządzeń od dedykowanych dla zakładów rzemieślniczych ,małych i średnich firm aż po zastosowania przemysłowe. Duża staranność wykonania umożliwia wykonywanie prac z dużą precyzją i gwarantuje bezawaryjną pracę. Maszyny do metalu OPTIMUM to także bogate oprzyrządowanie w narzędzia do oferowanych maszyn-dla każdej z maszyn w prezentowanej ofercie znajdują się takie narzędzia jak uchwyty tokarskie i wiertarskie, frezy, wiertła, elementy mocujące, podstawy, układy chłodzące i odpylające i wiele innych. Decydując się na markę OPTIMUM decydujesz się na maszyny do metalu charakteryzujące się solidnością , trwałością i atrakcyjnymi cenami. Sprawdź maszyny do metalu z naszej oferty.

Maszyny do metalu Metallkraft

Niemiecka marka METALLKRAFT oferuje szerokie spektrum wysokiej klasy urządzeń, których odbiorcami mogą być zarówno małe zakłady rzemieślnicze, małe i średnie firmy jak i duże zakłady produkcyjne. Europejska jakość produktów METALLKRAFT to gwarancja długiej i bezawaryjnej pracy. Marka ta jest ceniona i znajduje nabywców w całej Europie. Jest to wynikiem dopracowanych i sprawdzonych w praktyce konstrukcji , które z całą pewnością nie zawiodą żadnego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

W ofercie naszego sklepu dostępne są specjalistyczne maszyny do metalu. Urządzenia doskonale radzą sobie z obróbką tego materiału. Proponujemy wyroby prosto od znanych i cenionych w branży marek. Odznaczają się one zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań, które zdecydowanie podnoszą funkcjonalność sprzętu. Oferujemy maszyny do metalu o bardzo dobrych, odmiennych parametrach oraz różnorodnym zastosowaniu. Tak dobrany asortyment umożliwia dobór właściwego rozwiązania.

Profesjonalne maszyny do metalu

Posiadamy w naszym asortymencie między innymi takie maszyny jak:

– frezarki do metalu
– wiertarka kolumnowa
– wiertarka magnetczyna
– wiertarka słupowa
– wiertarko frezarka
– tokarki
– zginarki do blachy
– nożyce gilotynowe,
– piła taśmowa do metalu (duży wybór)
– piła tarczowa do metalu (szeroki asortyment)
– szlifierka taśmowa do metalu
– tokarka uniwersalna (bogata oferta)
– centra obróbcze
– i wiele innych

Prezentowane w asortymencie urządzenia bardzo dobrze nadają się do profesjonalnej oraz hobbystycznej obróbki metalu o różnych właściwościach i grubościach. Sprzęt odznacza się starannie przemyślaną konstrukcją. Konstrukcje te powstają na bazie mocnych materiałów, które są odporne na intensywną eksploatację. Posiadamy części wymienne do oferowanych urządzeń. Budowa maszyn cechuje się dużą stabilnością, dzięki czemu są one bezpieczne w użytkowaniu.

Maszyny do metalu – solidne i dobre jakościowo 

Sprzęt z naszej oferty pozwala na zwiększenie wydajności pracy. Proponujemy również urządzenia sterowane numerycznie, które odznaczają się wysoką automatyzacją procesów obróbczych. Wszystkie urządzenia są w pełni sprawne technicznie. Niektóre posiadają dodatkowe funkcje. Mając na uwadze dobro naszych klientów, zapewniamy atrakcyjne ceny  dostosowane do jakości sprzętu. W naszym asortymencie znajdują się m.in. maszyny do metalu METALLKRAFT i OPTIMUM. Obydwie marki pochodzą z Niemiec, prezentując sobą najlepsze cechy kojarzone z naszym zachodnim sąsiadem. Mowa oczywiście o perfekcyjności wykonania oraz dbałości o detale. Optimum to ceniony producent działający na rynku od ponad 15 lat. Dużym doświadczeniem w branży może pochwalić się także METALLKRAFT. Wspomniane marki wchodzą w skład firmy Stürmer, której produkty znane są profesjonalistom i amatorskim majsterkowiczom w wielu krajach. Zamawiający doceniają m.in. ergonomię oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki stronie www.km-maszyny.pl do ekskluzywnej jakościowo i atrakcyjnej cenowo oferty niemieckich firm mają także dostęp polscy klienci. W naszych katalogach znaleźć można ponad 2 tysiące maszyn do obróbki metalu. Warto już dziś skorzystać z tej okazji!

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS