MASZYNY DO DREWNA

Marka Holzstar to uznana i ceniona niemiecka marka produkująca maszyny do drewna, z przeznaczeniem głównie dla małych i średnich firm,a także dla hobbystów i pasjonatów majsterkowania. Maszyny stolarskie tej marki są doskonałym wyborem dla tych, którzy godzą dobrą jakość z bardzo atrakcyjnymi cenami. Staranne wykonanie i właściwy dobór materiałów do wytwarzania maszyn tej marki gwarantuje długotrwale i bezawaryjne ich użytkowanie. Sprawdź maszyny do drewna z naszej oferty.

Maszyny do drewna Holzkraft

Obrabiarki do drewna marki Holzkraft skierowane są do małych i średnich zakładów, a także do dużych zakładów produkcyjnych. Są to urządzenia wysokiej klasy, które zdobyły uznanie na rynkach całej Europy. Maszyny stolarskie marki Holzkraft to gwarant bardzo starannego wykonastwa i wysokiej precyzji działania.

W asortymencie naszego sklepu znajdują się profesjonalne maszyny do drewna, pozwalające na precyzyjną obróbkę tego materiału. Oferowane przez nas maszyny stolarskie stanowią wcielenie w życie innowacji technologicznych przez znane i cenione niemieckie marki HOLZSTAR i HOLZKRAFT. Wykazują wysoką skuteczność oraz odznaczają się łatwą obsługą. Ponadto zapewniają niezawodne działanie. Odpowiednie użytkowanie zgodne z przeznaczeniem wraz z właściwą konserwacją pozwalają na bezawaryjne korzystanie przez długi czas z urządzeń, którymi są sprzedawane przez nas obrabiarki do drewna.

Posiadamy w naszym asortymencie między innymi takie maszyny do drewna Holzstar i Holzkraft jak:
– frezarki do drewna
– grubościówki
– łuparki
– obrabiarki do drewna
– okleiniarki
– odciągi trocin
– piła formatowa (bogata oferta)
– pilarka stołowa
– strugarka
– szczotkarka postarzarka
– szlifierki do drewna
– tokarki do drewna
– wiertarka pozioma (szeroki asortyment)
– inne specjalistyczne urządzenia do drewna

Profesjonalne maszyny do drewna

Prezentowane w asortymencie maszyny do drewna bardzo dobrze nadają się zarówno do profesjonalnej, jak i hobbystycznej obróbki drewna o różnych właściwościach i grubościach. Sprzęt odznacza się przy tym starannie przemyślaną konstrukcją, która powstaje na bazie solidnych materiałów odpornych na intensywną eksploatację. Posiadamy części wymienne do oferowanych urządzeń. Budowa maszyn cechuje się dużą stabilnością, dzięki czemu są one bezpieczne przy użytkowaniu.

Maszyn do drewna – doskonała jakość!

Sprzęt z naszej oferty pozwala na zwiększenie wydajności pracy przy zachowaniu oszczędności materiałowych. Proponujemy również urządzenia sterowane numerycznie, które odznaczają się wysoką automatyzacją procesów obróbczych. Wszystkie urządzenia są w pełni sprawne technicznie. Niektóre posiadają dodatkowe funkcje. Mając na uwadze dobro naszych klientów, zapewniamy atrakcyjne ceny  dostosowane do jakości sprzętu. Firmy HOLZSTAR i HOLZKRAFT to uznani, branżowi gracze na rynku. HOLZSTAR wywodzi się z Niemiec, gdzie zasłynął produkcją akcesoriów świetnie dostosowanych do potrzeb sektora MŚP oraz wszystkich hobbystów. Renoma przedsiębiorstwa opiera się na solidnym wykonaniu, które pozwala na wieloletnie użytkowanie bez obaw o usterki. Wysoką jakość prezentują także maszyny do drewna HOLZKRAFT, posiadające tysiące fanów na wielu europejskich rynkach. Koncern stanowi synonim wytrzymałości połączonej z ergonomiczną eksploatacją. Narzędzia do obróbki drewna HOLZKRAFT z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w firmach, jak i np. w gospodarstwach domowych. Obydwa przedsiębiorstwa kładą duży nacisk na bezpieczeństwo. Proponowany przez nie asortyment wyposażono w systemy chroniące użytkownika.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS