Maszyny do drewna

W asortymencie naszego sklepu znajdują się profesjonalne maszyny do drewna, pozwalające na precyzyjną obróbkę tego materiału. Oferowane przez nas maszyny stolarskie stanowią wcielenie w życie innowacji technologicznych przez znane i cenione niemieckie marki HOLZSTAR i HOLZKRAFT. Wykazują skuteczność przy wykonywaniu czynności oraz odznaczają się łatwą obsługą. Ponadto zapewniają niezawodne działanie. Odpowiednie użytkowanie – zgodne z przenaczeniem – wraz z właściwą konserwacją, pozwalają na bezawaryjne korzystanie przez długi czas z urządzeń jakimi są sprzedawane przez nas obrabiarki do drewna.

Posiadamy w naszym asortymencie między innymi takie maszyny jak:
– frezarki do drewna
– grubościówki
– łuparki
– obrabiarki do drewna
– okleiniarki
– odciągi trocin
– piła formatowa (bogata oferta)
– pilarka stołowa
– strugarka
– szczotkarka postarzarka
– szlifierki do drewna
– tokarki do drewna
– wiertarka pozioma (szeroki asortyment)
– inne specjalistyczne urządzenia do drewna

Prezentowane w asortymencie urządzenia bardzo dobrze nadają się do profesjonalnej oraz hobbystycznej obróbki metalu o różnych właściwościach i grubościach. Sprzęt odznacza się przy tym starannie przemyślaną konstukcją. Konstrukcje powstają na bazie mocnych materiałów, które są odporne na intensywną eksploatację. Posiadamy części wymienne do oferowanych urządzeń. Budowa maszyn odznacza się przy tym dużą stabilnością, dzięki czemu są bezpieczne przy użytkowaniu.

Sprzęt z naszej oferty pozwala na zwiększenie wydajności pracy, przy zachowaniu oszczędności także materiałowych. Proponujemy również urządzenia sterowane numerycznie, które odznaczają się wysoką automatyzacją procesów obróbczych. Wszystkie urządzenia są w pełni sprawne technicznie. Niektóre posiadają dodatkowe funkcje. Mając na uwadze dobro naszych Klientów zapewniamy atrakcyjne ceny dostosowane do jakości sprzętu.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS