Giętarki do metalu

Pracuj krócej, ale z większą wydajnością, wybierając giętarki do rur ze strony www.km-maszyny.pl! Urządzenia pozwalają wykonywać zlecenia z niesamowitą wręcz precyzją i bez problemu osiągnąć zamierzony efekt. Zapewniamy urządzenia o niejednolitych parametrach, ponieważ wiemy, że potrzeby naszych klientów są zróżnicowanie. Bogaty wybór modeli pozwala z łatwością znaleźć akcesorium dostosowane do własnych potrzeb, a te w zależności od branży mogą być przecież skrajnie odmienne. Oferowane giętarki wyróżniają się innowacyjną konstrukcją o wytrzymałym, ale bardzo funkcjonalnym charakterze. Atutem naszych maszyn jest również cena dostosowana do klientów dysponujących różnym budżetem.

Giętarki mechaniczne

Maksymalną skuteczność pracy zapewniają giętarki mechaniczne. W naszych katalogach posiadamy wiele modeli beztrzpieniowych, które zachwycają wysokim standardem pracy. Lista ich funkcjonalności jest bardzo długa. Wystarczy wspomnieć tutaj np. o możliwości zginania tworzywa w dwie strony (lewo, prawo) przy użyciu jednego narzędzia. Zresztą konkretne modele maszyn potrafią pracować zarówno w pionie, jak i poziomie. Sprzęty nie mają również problemu z usuwaniem giętych rur z bloku ślizgowego. Zapewnia to innowacyjny układ sprężyn. Po stronie wartych uwagi funkcjonalności można także odnotować różne prędkości gięcia, mobilny panel sterowania czy też wysoką powtarzalność wykonywanych działań. Efektywną pracę urządzeń zapewniają wydajne silniki o wysokim momencie obrotowym.

Co ważne, giętarki stworzono na bazie solidnej konstrukcji. Wytrzymała budowa pozwala podejmować się nawet najtrudniejszych zleceń, bez obaw o stan maszyny. To także dodatkowa korzyść dla pracownika, ponieważ najwyższa jakość dotyczy również kwestii zabezpieczeń. Operator pozostaje maksymalnie chroniony podczas obrabiania materiału. Za odpowiednią pracę akcesorium odpowiada prosty w obsłudze system. Daje wielkie możliwości, pozwalając swobodnie dobierać parametry do oczekiwań, a co za tym idzie, giąć tworzywo według potrzeb. Nasze modele posiadają m.in. oddzielny panel kontrolny ze sterowaniem nożnym. Co niezwykle istotne, modele mechaniczne dostępne są w bardzo zróżnicowanej cenie, którą łatwo dopasować do budżetu firmy lub grubości portfela w przypadku klientów indywidualnych.

Giętarki ręczne

Alternatywę dla wersji automatycznych stanowią giętarki ręczne. Świetnie wywiążą się one np. z zadań związanych z obrabianiem rur cienkościennych z różnych metali. Dzięki temu akcesorium da się wykorzystać przy okazji gięcia m.in. rur ogrzewania, gazowych i kanalizacyjnych. Giętarki ręczne oferują użytkownikowi nie tylko proste kształty, ale także bardziej fantazyjne, złożone formy. Modele manualne pracują na zimnych oraz ciepłych elementach. Wcale nie ustępują wersjom mechanicznym, jeśli spojrzeć na powtarzalność uzyskiwanych rezultatów, co stało się możliwe za sprawą ogranicznika kąta gięcia.

Giętarki ręczne w dużej mierze można traktować jako urządzenia mobilne, chociaż konkretne modele posiadają także opcję przytwierdzenia na stole roboczym lub do podłoża. Ze względu na wagę i gabaryty są stosunkowo łatwe w transporcie, dlatego chętnie sięgają po nie np. właściciele licznych warsztatów oraz wozów serwisowych. Za produkcję maszyn odpowiadają renomowani producenci. To cenione w branży koncerny ze sporym doświadczeniem, które od wielu lat utrzymują wysoki poziom wytwarzanych urządzeń.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS