Żłobiarki do blachy

Obróbka wyrobów hutniczych daje spore możliwości w kontekście dalszego ich zastosowania. Do blachy bardzo dobrze sprawdza się specjalna żłobiarka, która dostępna jest zarówno w wersji ręcznej, jak i mechanicznej – zasilanej elektrycznie.W przypadku podstawowych prac dekarskich przy niezbyt rozległych inwestycjach dobrze sprawdza się żłobiarka ręczna. Umożliwia ona przygotowanie rowków wzmacniających na powierzchni elementów blaszanych montowanych na dachu, a także zaginania ich krawędzi. Warto przy zakupie zwrócić uwagę na jej budowę. W takich urządzeniach stosuje się proste rozwiązania konstrukcyjne, które ułatwiają korzystanie ze sprzętu. Ręczne modele powinny być stabilne i poręczne zarazem.

Znacznie bardziej skomplikowana jest natomiast żłobiarka mechaniczna do blachy. Takie maszyny wyposażane są w wydajne silniki zasilane elektrycznie. Najlepiej sprawdzają się przy zaawansowanych pracach w zakładach zajmujących się profesjonalną obróbką materiałów metalowych. Zajmują sporo miejsca, ale gwarantują bardzo wysoką efektywność i usprawnienie realizacji zleceń. Podobnie jak modele ręczne mechaniczne odpowiedniki również mają zastosowanie w dekarstwie.

Żłobiarka ręczna oraz mechaniczna firmy Metallkraft

Kompletując asortyment sklepu, zadbaliśmy o to, by znajdujące się w nim giętarki żłobkujące były najwyższej jakości. Z tego względu nawiązaliśmy współpracę z renomowaną firmą Metallkraft, która jest uznanym na całym świecie producentem takich maszyn. Elektryczna żłobiarka do blachy i modele ręczne wykonano z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne i nadmierne zużycie. To urządzenia, które sprawdzą się przy wieloletnim, intensywnym użytkowaniu.

Ostateczny wybór warto podjąć po właściwej ocenie planowanej eksploatacji urządzenia do gięcia blachy. Pomagamy przy zakupie dostępnych w naszej ofercie sprzętów tego typu. Asortyment obejmuje różne modele giętarek żłobkujących firmy Metallkraft, dzięki czemu dopasowanie ich do konkretnych potrzeb i oczekiwań klienta jest łatwe. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS