Podnośniki hydrauliczne słupkowe Unicraft

Bez nich praca w warsztacie praktycznie byłaby niemożliwa. Mowa oczywiście o podnośnikach hydraulicznych, które stanowią podstawowe wyposażenie wielu przedsiębiorstw, ale także garażów. Często można spotkać je przecież w bagażniku samochodu, gdzie niejednokrotnie zastępują tradycyjne lewarki. Podnośniki hydrauliczne mogą mieć różne gabaryty. Na stronie www.km-maszyny.pl klienci znajdą np. niewielkich rozmiarów sprzęty, które świetnie sprawdzą się w prywatnym użytkowaniu. Nie brakuje również bardziej profesjonalnych urządzeń przeznaczonych dla firm. Wystarczy wspomnieć tutaj np. o modelu WWH 50002 PH.

Podnośnik maszynowy hydrauliczny Unicraft HMH 5 [6190050]

Podnośniki hydrauliczne słupkowe Unicraft
CENA NETTO

1 044,05 

Szczegóły

Podnośnik maszynowy hydrauliczny Unicraft HMH 10 [6190100]

Podnośniki hydrauliczne słupkowe Unicraft
CENA NETTO

1 262,55 

Szczegóły

Podnośnik skrzyni biegów hydrauliczny GH 750 TOP [6212075]

Podnośniki hydrauliczne słupkowe Unicraft
CENA NETTO

2 098,55 

Szczegóły

Podnośnik maszynowy hydrauliczny Unicraft HMH 25 [6190250]

Podnośniki hydrauliczne słupkowe Unicraft
CENA NETTO

4 511,55 

Szczegóły

Podnośniki hydrauliczne samochodowe i słupkowe

Tego rodzaju podnośniki hydrauliczne samochodowe sprawdzą się idealnie w warsztatach. Udźwig akcesorium to aż 50 ton, choć jego wymiary są stosunkowo niewielkie i wynoszą 805 x 282 x 190 mm (dł./szer./wys.). Z drugiej strony mamy wspomniane modele mobilne, m.in. podnośnik HSWH 3. Jego wysokość to niespełna 20 cm przy udźwigu 3 ton. Jak widać, nawet urządzenie o niewielkich gabarytach może mieć naprawdę dużą moc. Skoncentrowanie tak sporej siły w kompaktowych rozmiarach wiąże się z kolejną zaletą. Podnośniki hydrauliczne słupkowe z powodzeniem stosuje się w niewielkich pomieszczeniach, nawet tych bardzo ciasnych. Na naszej stronie oferujemy modele dopasowane do klientów z różnymi budżetami. Z łatwością można znaleźć ekonomiczne wersje, które świetnie sprawdzą się w okazjonalnym użytkowaniu. Posiadamy także nieco droższe, ale niezawodne sprzęty dostosowane do klientów nieakceptujących półśrodków. Za produkcję podnośników odpowiada UNICRAFT. To ceniony w branży koncern należący do renomowanej grupy Stürmer.

Chociaż podnośniki hydrauliczne radzą sobie z ciężarami liczącymi wiele ton, wcale nie tak łatwo je uszkodzić. Sprzęty te charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, wypełniając swoje zadania przez wiele lat. W tym miejscu warto pamiętać także o ich niezawodności. Podczas swojej warsztatowej „kariery” podnośniki bardzo rzadko ulegają awariom, a nawet jeśli się zdarzają, często stanowią konsekwencję niewłaściwego użytkowania. Prowadzi to do kolejnej zalety podnośników hydraulicznych. Właściwie eksploatowane są bezpieczne w użytkowaniu. Kiedy podnosimy wielotonowe ciężary, najczęściej wiąże się to z wykonaniem jakiegoś zadania. Może to być np. wymiana kół w samochodzie. Poprawnie zamontowany podnośnik hydrauliczny pozwoli wykonać taką pracę bez obaw o własne zdrowie. Ponadto akcesoria te, aby pracować, nie potrzebują żadnego źródła zasilania, a jednocześnie nie wymagają znacznej siły. Systemy hydrauliczne bez problemu pozwolą unieść spory ciężar nawet osobom o drobnej posturze. Wystarczy do tego kilka ruchów np. dwuczęściową dźwignią. Zresztą sprzęty od firmy UNICRAFT posiadają wiele innowacyjnych rozwiązań ułatwiających eksploatację. Przykład mogą stanowić m.in. obrotowe wahacze pompy obsługiwane z dowolnej pozycji lub wewnętrzny zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu przestawieniu. Po podnośniki hydrauliczne powinien sięgnąć każdy posiadacz auta. To inwestycja we własny komfort na wypadek nieprzewidzianych wydarzeń na drodze i poza nią, a tych przecież nie brakuje.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS