Frezarki

W poniższej kategorii prezentujemy szeroką gamę modeli frezarek dolnowrzecionowych. Sprzedawane w naszym sklepie urządzenia to produkty renomowanych marek Holzkraft i Holzstar. Maszyny do profesjonalnej obróbki od tych producentów są cenione przez właścicieli małych i wielkopowierzchniowych zakładów stolarskich na całym świecie. Obrabiarki do drewna z wrzecionem ustawionym na dole to profesjonalne i zaawansowane technologicznie narzędzia. Ich zadaniem jest precyzyjne żłobienie, rozcinanie, rowkowanie prostoliniowych lub krzywoliniowych elementów. Frezarka dolnowrzecionowa umożliwia wykonanie zarówno profili zdobniczych, jak i połączeń między deskami w postaci czopów, wczepów, wpustów, widlic, wręg.

Dzięki wbudowanym inteligentnym systemom urządzenia do frezowania Holzstar i Holzkraft zapewniają użytkownikowi wysoki stopień ochrony. Ergonomiczne uchwyty, duży stół roboczy z hartowanej stali, regulowane panele sterujące, wysokiej jakości osłony gwarantują wygodę, precyzję i bezpieczeństwo wykonywanych prac wykończeniowych w drewnie, zgodnie z zasadami BHP.

Dolnowrzecionowe frezarki do drewna Holzkraft, Holzstar – postaw na sprawdzone marki

Oferowane frezarki do drewna Holzkraft i Holzstar są zróżnicowane pod względem mocy znamionowej silnika, prędkości obrotów, długości roboczej wrzeciona, wymiarów stołu i wózka przesuwnego oraz wagi. W katalogu są modele z elektrycznym i cyfrowym wskaźnikiem ustawiania pozycji wrzeciona. Podstawowe wersje dolnowrzecionowe mogą zostać uzupełnione o dodatkowe wyposażenie w postaci m.in. aluminiowych prowadnic osłony do czopowania z listwą dystansową, wymiennych trzpieni frezarskich, przedłużenia stołu roboczego czy ramiona do zamontowania posuwu. Dzięki temu można wybrać optymalną maszynę do aktualnie wykonywanych prac stolarskich, ciesielskich, renowacyjnych i wykończeniowych.

Naszym klientom oferujemy w konkurencyjnych cenach frezarki Holzstar i Holzkraft w różnych konfiguracjach wyposażenia. Wszystkie z nich mają wytrzymałe konstrukcje, odporne na eksploatację w bardzo trudnych warunkach. Już teraz gorąco zachęcamy do zakupu w naszym sklepie nowoczesnych maszyn dolnowrzecionowych do obróbki drewna!

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS