Odciągi trocin

Na tej podstronie prezentujemy specjalistyczne odciągi trocin, wiórów i pyłów resztkowych powstających podczas pracy frezarek, pilarek, szlifierek czy  strugarek. To nowoczesne urządzenia niezbędne w każdej profesjonalnej pracowni stolarskiej, tartaku i warsztacie wyposażonym w obrabiarki do drewna. W naszej ofercie dostępne są wysokiej klasy pochłaniacze: stanowiskowe – w postaci kompaktowych mobilnych urządzeń składających się z odciągu podłączanego do jednej maszyny oraz stacjonarne – mające większe rozmiary i generujące wyższą siłę ssania, pozwalają na równoczesne zbieranie odpadów z kilku urządzeń jednocześnie. To uniwersalne odsysacze, które są przystosowane do odbioru zarówno trocin drewnianych, jak i materiałów metalowych, szklanych, papierowych, PCV. 

W rozbudowanym katalogu sklepu internetowego km-maszyny.pl znajdują się modele jedno-, dwu- i kilkuworkowe oraz wersje wyposażone w zbiorniki do odsysania wiórów o różnej wielkości. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z nimi i składania zamówień.

Odciąg Holzkraft ASA 143 (400 V) [5120143]

Odciągi trocin
CENA NETTO

4 282,60 

Szczegóły

Odciąg Holzkraft ASA 163 (400 V) [5120163]

Odciągi trocin
CENA NETTO

4 944,75 

Szczegóły

Odciąg Holzkraft ASA 203 (400 V) [5120203]

Odciągi trocin
CENA NETTO

5 325,70 

Szczegóły

Odciągi trocin Holzkraft i Holzstar

Działając w branży drzewnej i zajmując się obróbką tego naturalnego surowca, trudno obejść się bez specjalistycznych i wydajnych maszyn. Przygotowana przez nas oferta na nowoczesne odciągi trocin z serii Holzkraft i Holzstar z pewnością zainteresuje przedsiębiorców, ponieważ dotyczy modeli o wyjątkowych parametrach technicznych. Inwestycja w proponowane rozwiązania pozwoli na utrzymanie w warsztacie czystości – urządzenia te przeznaczone są bowiem do magazynowania pozostałości po obróbce drewna z frezarek, strugarek oraz pilarek. Zebrane w ten sposób wióry drzewne można następnie z łatwością przetransportować.

Dystrybuowane przez nas odciągi trocin, dostępne w tej kategorii, to możliwość wybrania wariantu doskonale odpowiadającego profilowi działalności, w szczególności pod kątem ilości dziennie przerabianego drewna –znajdą tutaj Państwo urządzenia zróżnicowane pod względem pojemności oraz ilości worków znajdujących się w zestawie. Wysoka moc ssania, łatwość w mocowaniu filtrów oraz worków, a także rama z systemem jezdnym to kolejne, kluczowe atuty wyróżniające nasze odciągi trocin.

Odciąg wiórów – profesjonalna maszyna do odsysania trocin i wiórów

W każdym warsztacie należy zadbać o odpowiednie warunki pracy zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami BHP. Profesjonalny odciąg wiórów wyposażony w wydajne atestowane filtry i wentylatory ssące pozwala utrzymać czystość w stolarni, co dodatkowo wpływa na żywotność eksploatacji obrabiarek. Ponadto, neutralizacja zapylenia w pomieszczeniu roboczym zwiększa bezpieczeństwo pracujących tam osób. Warto zatem zaopatrzyć się w dobrej jakości wyciąg trocin, pyłów i innych odpadów generowanych przez maszyny obróbkowe.

Sprzedawane urządzenia pochodzą od renomowanych producentów i sprawdzonych dostawców. Produkty spełniają wszystkie wymagane normy i standardy jakości dla tej kategorii sprzętu. Jako profesjonalna firma do modeli w wersji standardowej oferujemy możliwość dokupienia wyposażenia dodatkowego. W katalogu mamy m.in. węże elastyczne, tłumiki dźwięku, worki na odpady, zestawy filtrów, cewki przetwornika. Dzięki nim można wymienić zużyte elementy, aby przywrócić pełną wydajność działania odciągów trocin i wiórów. Zapraszamy do zakupów – Klientom oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS