Piły formatowe

Poszukujesz profesjonalnych maszyn do obróbki drewna i cenisz sobie wydajne oraz precyzyjne rozwiązania? Piła formatowa Holzkraft jest dla Ciebie jest idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu wykonywanie zadań będzie łatwiejsze oraz dokładniejsze. Urządzenia dostępne są w różnych wariantach i cenach, a duży stół, w który są wyposażone ułatwiają pracę i czynią ją bezpieczną. Nasza piła formatowa firmy Holzkraft to wysoki moment obrotowy silnika oraz duża wydajność, co czyni każdą pracę szybszą, a co za tym idzie – umożliwia efektywniejsze realizowanie zleceń klientów.

Piła formatowa Holzstar TKS 200 [5902020]

Piły formatowe
CENA NETTO

3 759,15 

Szczegóły

Piła formatowa minimax sc 2c KOMPAKT [5504213]

Piły formatowe
CENA NETTO

16 445,00 

Szczegóły

Piła formatowa minimax SC 4e 23 [5504524VR]

Piły formatowe
CENA NETTO

26 924,00 

Szczegóły

Piła formatowa minimax SC 4e 33 [5504534VR]

Piły formatowe
CENA NETTO

29 694,00 

Szczegóły

Piły formatowe – wygodna i bezpieczna praca

Piły formatowe stanowią podstawowe wyposażenie każdego zakładu stolarskiego. Ich niezawodne i bezawaryjne działanie zapewnia komfortową, dokładną, a co najważniejsze bezpieczną, pracę przy użyciu maszyn. Stabilny agregat i płynne prowadzenie wózka gwarantują idealne warunki działania przy wykorzystaniu piły. Prezentowane modele w zależności od preferencji wyróżniają się dodatkowymi elementami, funkcjami i możliwościami, które każdy z naszych klientów może dopasować do własnych potrzeb, wymogów pracy oraz konkretnego przeznaczenia.

Najlepsza jakość i precyzyjne wykonanie pił formatowych

Prezentowane w niniejszej ofercie produkty charakteryzują się nie tylko doskonałą precyzją wykonania, ale także rewelacyjną klasą materiałów, które zostały wykorzystane w produkcji sprzętu. Wszystkie elementy prezentowanych pił formatowych są w odpowiedni sposób zabezpieczone i chronione przed ewentualnymi zagrożeniami i zniszczeniami, mającymi wpływ na jakość pracy maszyny. Modele z naszego asortymentu są niezwykle różnorodne i dostępne w atrakcyjnych propozycjach cenowych, dlatego każdy z naszych klientów z pewnością dopasuje idealny dla siebie produkt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS