Szlifierki

Nowoczesne maszyny stolarskie od Holzkraft i Holzstar w tym oferowane Państwu szlifierki do drewna, to gwarancja efektywnej, sprawnej i bezpiecznej pracy – zarówno w niewielkich zakładach, jak również dużych przedsiębiorstwach. Proponujemy zakup rozwiązań o zróżnicowanych parametrach technicznych, takich jak szerokość i wysokość robocza, moc silnika, prędkość posuwu itd. Poszczególne szlifierki do drewna pozwalają na regulowanie wysokości pracy, posiadają trwałe konstrukcje wykonane ze stali i ergonomiczne panele sterowania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz wysokiej precyzji pracy, zakupione u nas szlifierki do drewna: szerokotaśmowa, dwutaśmowa czy jednowalcowa będzie służyć Państwu przez długi czas i stanie się niezawodnym elementem wyposażenia Waszego zakładu. Produkty dostępne w atrakcyjnych cenach.

Szlifierka Holzstar BTS 250 [5904250]

Szlifierki
CENA NETTO

2 261,00 

Szczegóły

Doskonała jakość i precyzja sprawdzonych i pewnych szlifierek

W prezentowanej kategorii produktowej znajduje się wiele różnorodnych rodzajów i modeli szlifierek. Ten precyzyjnie wyselekcjonowany zbiór charakteryzuje się celowym doborem oferowanych urządzeń ze względu na ich pewne, skuteczne i sprawdzone działanie. Bezpieczna praca i komfort podczas korzystania to jedynie niektóre z zalet prezentowanych przez nasz sklep szlifierek. Pochodzące od najlepszych, renomowanych, zaufanych i szanowanych producentów maszyny powinny znaleźć się w każdym warsztacie i zakładzie stolarskim.

Bogaty wybór rewelacyjnych szlifierek

W niniejszej ofercie dostępne są rozmaite typy szlifierek. Każdy z naszych klientów posiada własne preferencje, wymogi i wizje zastosowania sprzętu w swojej pracy. Wśród naszych produktów znajdują się modele różniące się od siebie poszczególnymi funkcjami, trybem i sposobem działania oraz przeznaczeniem do pracy z odmiennymi rodzajami i częściami tworzyw do obróbki. Nasi klienci mogą zdecydować się na szlifierkę długotaśmową, szerokotaśmową, przeznaczoną do kantów lub krawędzi, oscylacyjną, walcową, wolnoobrotową, trzpieniową lub tarczową. Szeroki i rozmaity wybór urządzeń gwarantuje idealne dopasowanie do potrzeb.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS