Piły stołowe

Pilarki stołowe to absolutny elementarz sztuki budowlanej, ale swoje zastosowanie znajdują w wielu branżach. Na rynku dostępnych jest wiele modeli pił stołowych. Często znacznie różnią się one od siebie parametrami, dlatego eksperci chętniej dzielą je według typów, a nie specyfikacji. O wszystkich tych problemach można zapomnieć, korzystając z oferty naszej strony. Dzięki nam nie trzeba porównywać setek stron i zastanawiać się nad jakością produktów. Oferujemy jedynie najlepszej klasy piły stołowe o uniwersalnym charakterze, które podołają nawet ekstremalnym wyzwaniom. Nasze bogate doświadczenie przekuliśmy w katalog najciekawszych produktów w Internecie.

Po czym poznać dobrą piłę stołową?

Dobre piły stołowe to coś więcej niż efektywne maszyny. Najlepszej jakości urządzenia tworzy się nie tylko z myślą o skutecznym cięciu, ale także wygodzie użytkownika. Takie też są nasze produkty. Posiadają wiele komfortowych funkcjonalności nastawionych na maksymalne ułatwienie pracy. Wystarczy wspomnieć tutaj o udogodnieniu w postaci żeliwnego stołu roboczego, który umożliwia pracowanie bez nieprzyjemnych wibracji. Listę można dodatkowo rozszerzyć o ograniczniki cięcia, popychacze materiału, skrzynki narzędziowe na ramie czy też praktyczne, wysuwane worki na wióry. Zadbaliśmy, aby piły stołowe były maksymalnie wygodne w transporcie. Posiadamy mobilne modele, łatwe w przewożeniu, gdy wymaga tego specyfika działania firmy.

Bezpieczeństwo to kolejne słowo-klucz na czele listy cech przypisanych jedynie dobrej klasy piłom stołowym. Oferowane przez nas produkty spełniają rygorystyczne normy w tym zakresie. Posiadają specjalne osłony tarcz, chroniące kompleksowo użytkownika. Ma to niebagatelne znaczenie, ponieważ ostrza pracują z dużą mocą i ogromną prędkością tysięcy obrotów na minutę. Do indywidualnych preferencji należy za to zaliczyć kwestie związane z mocą silnika, wielkością tarcz czy też głębokością cięcia. Te parametry każdorazowo trzeba dostosować do rodzaju wykonywanych zadań. Dużą rolę w określeniu własnych potrzeb, dotyczących idealnych parametrów, będzie odgrywał także sam materiał, na którym mamy zamiar pracować. Może to przecież być zarówno popularne drewno, jak i metal czy też tworzywa sztuczna.

Oferta skrojona na miarę potrzeb profesjonalistów i hobbystów

Piły stołowe to zakup na wiele lat. Urządzenia trzeba co prawda systematycznie konserwować i wymieniać niektóre zużywalne elementy, ale główne części maszyny cechują się długim czasem użytkowania. W przypadku naszych urządzeń trwałość nie bierze się znikąd. W katalogach umieściliśmy jedynie akcesoria od najlepszych producentów o uznanej pozycji w branży, jak np. HOLZSTAR I HOLZKRAFT. Firmy wchodzą w skład koncernu Stürmer Maschinen. Spółka znana jest z wytwarzania maszyn do obróbki drewna oraz metalu. Warto zaufać legendarnej już niemieckiej precyzji wykonania.

Na stronie www.km-maszyny.pl myślimy o wszystkich klientach. Naszą ofertę w dużej mierze kierujemy do profesjonalnych firm, ale sporo produktów znalazło się w katalogach z myślą o domowych majsterkowiczach. Do hobbystów w szczególności kierujemy uniwersalne modele kompaktowe o mobilnym charakterze. Większe maszyny, ze znacznie większą liczbą funkcjonalności, zdadzą egzamin w profesjonalnych warsztatach. W razie problemu z doborem odpowiedniego sprzętu serdecznie zachęcamy do kontaktu! Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS