Tokarki do drewna

Jesteśmy oddziałem firmy Stuermer i tokarki do drewna to nasza specjalność. Polecane tokarki do drewna przeznaczone są do sprawnej i bardzo dokładnej obróbki naturalnego surowca poprzez skrawanie. Wszystkie dostępne u nas modele charakteryzują się wydajnością i niezawodnością oraz stabilną konstrukcją powstałą z odlewu żeliwnego. Solidne wykonanie urządzeń sprawia, że nasze tokarki do drewna zapewniają maksymalne bezpieczeństwo operatorowi. Dodatkową ich zaletą jest prosta obsługa.Polecamy serdecznie nasze tokarki do drewna. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego dla Waszych potrzeb rozwiązania.

Tokarka Holzstar DB 450 [5920450]

Tokarki do drewna
CENA NETTO

1 281,55 

Szczegóły

Tokarka Holzstar DB 900 [5920900]

Tokarki do drewna
CENA NETTO

2 725,55 

Szczegóły

Tokarka Holzstar DB 1100 [5921100]

Tokarki do drewna
CENA NETTO

3 875,05 

Szczegóły

Tokarka Holzstar DB 1102 Vario [5921102]

Tokarki do drewna
CENA NETTO

6 573,05 

Szczegóły

Niezawodne w pracy rewelacyjne tokarki do drewna

W prezentowanej kategorii naszego sklepu proponujemy naszym klientom doskonałe modele i rodzaje tokarek od drewna. Są to produkty pochodzące od sprawdzonych, zaufanych, wiodących na rynku producentów. Wszystkie prezentowane typy tokarek wyposażone są w niezbędne udoskonalenia i funkcje, które zapewniają pracę na najwyższym poziomie precyzji i jakości. Standard wykonania urządzeń przekłada się na ich profesjonalne wykorzystanie. Dostępne w naszej ofercie maszyny, służące do obróbki skrawaniem, powinny znaleźć się, jako element obowiązkowy, w wyposażeniu każdego zakładu, warsztatu i firmy, w którego obszar działań wchodzi proces toczenia. Znajdująca się w naszej ofercie tokarka do drewna firmy Holzstar to światowy standard niezawodności.

Funkcjonalność i wiele możliwości tokarek Holzstar dostępnych w naszej ofercie

Wysuw tulei konika, obracana obudowa wrzeciennika i możliwości idealnej obróbki materiałów o dużej średnicy to jedynie kilka spośród funkcji i udoskonaleń prezentowanych tokarek do drewna. Ciche i bezpieczne działanie to zapewnienie odpowiednich warunków i higieny pracy. Możliwość dowolnej regulacji konkretnych parametrów urządzenia pozwala na dopasowanie funkcji tokarki do własnych potrzeb i wymagań. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i wyboru doskonałych urządzeń do obróbki, dostępnych w korzystnych cenach.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS