Tokarki

W ofercie marki OPTIMUM są tokarki zarówno do zastosowań hobbystycznych jak i do zastosowań przemysłowych. Tokarka uniwersalna niemieckiej marki OPTIMUM łączą sobie wysoką jakość wykonania z atrakcyjna ceną. Tokarki z zastosowanym elektronicznym pomiarem położenia narzędzia, dają możliwość wygodnej i bezpiecznej pracy. Każda tokarka do metalu posiada bogatą ofertę wyposażenia dodatkowego.

Tokarka OptiTurn TU 2807V [3427006]

Tokarki
CENA NETTO

14 629,05 

Szczegóły

Rewelacyjne tokarki do metalu o niezawodnym działaniu i wielu funkcjach

Profesjonalny i niezawodny proces obróbki metali w oparciu o technikę toczenia to jeden ze skutecznych sposobów na zagwarantowanie odpowiedniej jakości, klasy i standardu wykonania produktów. W niniejszej ofercie naszego sklepu zgromadziliśmy dla Państwa jedynie najlepsze propozycje tokarek do metali dostępnych na rynku. Produkty pochodzą z linii produkcyjnych najlepszych marek, które od lat nie zawodzą pod względem poziomu tworzonych przez siebie propozycji. Decydując się na konkretny model tokarki, wybierają Państwo w pełni kompletne rozwiązanie, które oprócz samej maszyny dostarcza wszelkie niezbędne wyposażenie i udogodnienia przewidziane do poszczególnych rodzajów urządzeń.

Szeroki wybór modeli tokarek do metalu

W naszej ofercie zgromadziliśmy dla Państwa wiele modeli i rodzajów tokarek do metalu, które wyróżniają się konkretnymi możliwościami, dodatkowymi funkcjami, wyposażeniem i udoskonaleniem pracy. Zależnie od potrzeb i wymagań mogą Państwo dobrać produkt, który idealnie spełni oczekiwania i skutecznie uzupełni warstwę maszynową danego przedsiębiorstwa, zakładu czy warsztatu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji i wyboru najlepszego modelu tokarki dopasowanego do stawianych mu wymagań.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS