Frezarki CNC

Metal nie należy do materiałów łatwych w obróbce, chyba że posiada się odpowiednie do tego urządzenia, które całą sprawę znacznie upraszczają. Do takich maszyn z pewnością zalicza się frezarka CNC do metalu. Oferujemy niezwykle nowoczesne maszyny o standardzie przetestowanym i docenionym przez klientów z wielu krajów. Zapewniamy urządzenie atrakcyjne pod względem szybkości, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa pracy. Wszystko to w bezpośrednim przełożeniu ma wpływ na precyzję oraz wydajność wykonywania zleceń, a więc tym samym większe wpływy do budżetu firmy. Dzięki stosunkowo prostym systemom z obsługą frezarek CNC poradzą sobie z nimi osoby o różnym stopniu doświadczenia.

Odkryj potencjał naszych frezarek CNC do metalu!

Możliwości tak duże, że w największej mierze ograniczone jedynie umiejętnościami oraz wyobraźnią operatora. Dostępne frezarki CNC zapewniają dobrą widoczność przestrzeni roboczej. Producent zadbał o łatwą wymianę narzędzi. Następuje ona automatycznie za sprawą jednego przycisku. Dbając o komfort pracy, konkretne modele posiadają również specjalny system zdmuchiwania oraz odprowadzania wiórów. Obsługa urządzeń odbywa się przy pomocy nowoczesnego oprogramowania, dającego możliwość np. symulacji 3-D czy też przechowywania danych użytkownika na karcie CF. Obsługa systemu nie należy do trudnych zadań. Operator ma swobodę w doborze działań podejmowanych przez frezarkę CNC. Warto dodać, że maszyny pracują, wykorzystując wydajne oraz mocne silniki.

Potencjał frezarek ujawnia się także w kwestii licznych zabezpieczeń. W urządzeniach tych znajdziemy np. teleskopowe osłony prowadnic liniowych ze stali nierdzewnej. Odpowiadają one za ochronę wszystkich osi akcesorium. Użytkownicy doceniają także system awaryjnego wstrzymywania pracy na wypadek nieprzewidzianych wydarzeń. Jest on bardzo prosty w obsłudze. Opisane powyżej możliwości zamknięto w niebagatelnej konstrukcji o innowacyjnym charakterze. Można tu wskazać np. na podstawę frezarek, dodatkowo wzmacnianą wytrzymałym użebrowaniem. O solidnym wykonaniu świadczą również pozostałe elementy urządzenia. Do ich wykonania wykorzystano najlepszej jakości materiały, gwarantujące długi okres eksploatacji.

Producent frezarek, któremu warto zaufać -OPTIMUM

OPTIMUM – to właśnie produkty tej firmy szczególnie polecamy naszym klientom. Przedsiębiorstwo wchodzi w skład cenionej w branży spółki Stürmer Maszyny. Logo OPTIMUM na akcesoriach stanowi najlepszą gwarancję ich jakości. Koncern nieustannie rozwija ofertę o nowe produkty, a także przygląda się już istniejących modelom, usprawniając ich działanie. Najwyższy standard sprzętów marki OPTIMUM to efekt połączenia doświadczenia, innowacyjnego myślenia, a także obserwacji potrzeb klientów. Tak powstają frezarki CNC, których nie może zabraknąć w Twojej firmie!

W naszej ofercie, pochodzącej od firmy OPTIMUM, posiadamy modele o zróżnicowanej specyfikacji. W przypadku konkretnych urządzeń inne będą np. ich gabaryty. Różnice mogą występować także w przypadku niektórych funkcjonalności. Ma to oczywiście wpływ na cenę oferowanych akcesoriów. W ten sposób wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw o różnym budżecie. Niezależnie od podjętego wyboru można mieć jednak pewność najwyższej jakości frezarek CNC. Odpowiednio konserwowane staną się pewnym punktem w działalności każdej firmy, przynosząc wiele korzyści.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS