Tokarki CNC

W tej kategorii naszego sklepu z maszynami do obróbki metalu sprzedajemy tokarki sterowane numerycznie (CNC). To zaawansowane technologicznie obrabiarki marki OPTIMUM przeznaczone przede wszystkim dla warsztatów mechanicznych i zakładów przemysłowych. Nowoczesne oprogramowanie komputerowe, które nimi zarządza, umożliwia automatyzację procesu toczenia poprzecznego lub podłużnego powierzchni czołowych, bocznych i stożkowych. Laserowy pomiar zapewnia dokładność obróbki oraz powtarzalność elementów przy seryjnej produkcji.

Oferowane modele pozwalają na znaczące usprawnienie realizacji różnych procesów technologicznych. Dzięki zastosowaniu elektronicznego systemu sterowania, tokarki OPTIMUM cechuje ponadprzeciętna szybkość działania. Maszyny numeryczne do metalu, są wyposażone w intuicyjny interfejs użytkownika z przejrzystym kolorowym wyświetlaczem LCD, co bardzo usprawnia monitorowanie ich pracy i konfigurowanie. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami i składania zamówień – zawsze oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne podczas wyboru!

Tokarki CNC Optimum

W ofercie marki OPTIMUM są tokarki zarówno do zastosowań hobbystycznych jak i do zastosowań przemysłowych. Tokarka uniwersalna (CNC) niemieckiej marki OPTIMUM łączą sobie wysoką jakość wykonania z atrakcyjna ceną. Tokarki z zastosowanym elektronicznym pomiarem położenia narzędzia, dają możliwość wygodnej i bezpiecznej pracy. Każda tokarka CNC posiada bogatą ofertę wyposażenia dodatkowego. Nowością w ofercie są urządzenia ze sterowaniem CNC.

Sterowana numerycznie tokarka do metalu OPTIMUM – innowacyjna technologia

Pośród wielu innowacyjnych rozwiązań, jakie zastosowano w modelach numerycznie sterowanych tokarek OPTIMUM, wskazać należy przede wszystkim specjalną konstrukcję wymiennika ciepła, która zapobiega przegrzewaniu się podzespołów. Pośród ważnych zalet można wymienić obecność wewnętrznego chłodzenia, odciągów (wózki, transportery) na wióry i odpady, mechanizmu szybkiego indeksowania głowicy oraz automatycznej regulacji prędkości. Warto dodać jeszcze, że operator urządzenia ma stały dostęp do całej historii obróbki, co pozwala na bieżącą analizę i podjęcie działań korygujących aktualnie realizowany proces. Wszystkie elementy urządzeń zaprojektowane zostały tak, aby wytrzymywać potężne siły, którym są poddawane w czasie pracy.

Dzięki tym atrybutom i funkcjom sprzedawane w naszym sklepie internetowym maszyny CNC zapewniają wysoką jakość i powtarzalność obrabianych elementów. Tokarka numeryczna do metalu cenionej marki OPTIMUM ma zastosowanie w wielu sektorach przemysłu. To innowacyjna technologia, z której warto korzystać już dziś – zapraszamy do składania zamówień!

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS