Nagrzewnice indukcyjne Unicraft

Jak skutecznie i szybko podnieść temperaturę różnych powierzchni? Wystarczy sięgnąć po nagrzewnice indukcyjne. Na rynku spotkać można także m.in. modele gazowe, ale to właśnie wersje elektryczne cieszą się największą popularnością. Na stronie www.km-maszyny.pl oferujemy asortyment firmy UNICRAFT. To producent o uznanej renomie, którego klienci cenią za wytrzymałe, funkcjonalne i bezpieczne rozwiązania. Sprawdź Nagrzewnice indukcyjne Unicraft z naszej oferty.

Nagrzewnica indukcyjna Unicraft IHG 1500 [6400015]

Nagrzewnice indukcyjne Unicraft
CENA NETTO

2 554,55 

Szczegóły

Nagrzewnica indukcyjna Unicraft IHG 2400 [6400100]

Nagrzewnice indukcyjne Unicraft
CENA NETTO

5 762,00 

Szczegóły

Nagrzewnica indukcyjna Unicraft IHG 3500 [6400035]

Nagrzewnice indukcyjne Unicraft
CENA NETTO

12 824,05 

Szczegóły

Nagrzewnica indukcyjna Unicraft IHG 10000 [6420100]

Nagrzewnice indukcyjne Unicraft
CENA NETTO

35 139,00 

Szczegóły

Nagrzewnice indukcyjne – solidny i funkcjonalny sprzęt

Wszystkie te cechy bez problemu można odnaleźć np. w modelu IHG 3500. Akcesorium w ekspresowym tempie nagrzewa metalowe części. Aby osiągnąć zamierzony efekt, wystarczy zbliżyć cewkę do przedmiotu i uruchomić maszynę. Końcówki są wymienne, a więc łatwo dopasować je do różnych powierzchni płaskich lub okrągłych. Bez problemu radzi sobie nawet z materiałami o niskiej temperaturze topnienia. Jednocześnie sprzęt należy do tych z kategorii energooszczędnych, dzięki czemu koszty eksploatacji są niskie. Tańsze, aczkolwiek również profesjonalne rozwiązanie stanowią modele IHG 1500 i IHG 2400. Oferują one możliwość zarówno ustawień ręcznych, jak i automatycznych. Pozwalają pracować z różną mocą oraz częstotliwością. Innowacyjna technologia mikroprocesora w kilka sekund pozwala otrzymać optymalną ilość ciepła w konkretnym miejscu. Dzięki temu nie trzeba się obawiać przypadkowego uszkodzenia innych części materiału. Ponadto producent we wszystkich swoich modelach położył duży nacisk na kwestie ochrony użytkownika. Nagrzewnice indukcyjne UNICRAFT wyposażono w funkcjonalne systemy sprzyjające bezpiecznej pracy. Wszystko to sprawia, że są to sprzęty, które sprawdzą się w domu i firmie.

Nagrzewnice indukcyjne UNICRAFT – jakie są możliwości?

Nagrzewnice indukcyjne to sprzęt o wielu możliwościach. Szybko usuwają elementy karoserii, umożliwiając naprawę bez uszkodzeń lakieru. Równie skutecznie radzą sobie też z etykietami, foliami, czy też masami uszczelniającymi oraz szpachlującymi. Z łatwością rozluźniają zardzewiałe części, do czego nie jest potrzebny płomień. To zresztą kolejny atut, ponieważ brak gazów to bezpieczniejsza praca. Maszyny od UNICRAFT cechują się ergonomiczną budową. Niewielkie gabaryty z łatwością pozwalają transportować produkt. Nagrzewnice z pewnością przydadzą się w warsztatach samochodowych. Po ten sprzęt powinna sięgnąć każda firma, która ma zamiar w profesjonalny sposób obrabiać np. metalowe elementy.

Nagrzewnice indukcyjne Unicraft

Chociaż nagrzewnice osiągają wysokie temperatury, to znacząco zmniejszają ryzyko poparzenia. Zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu pracy sprzęt jest chłodzony, co pozwala skutecznie zmniejszać temperaturę. Modele indukcyjne nie wytwarzają szkodliwych spalin i nie potrzebują specjalnych osłon. Ich atut to także optymalny poziom głośności. Modele działające na prąd pracują znacznie ciszej niż ich odpowiednicy gazowi. Pamiętajmy, że aby nagrzewnice działały efektywnie, powinny mieć dużą moc. Dla wygody warto też zadbać o długi kabel. Ponadto akcesoria UNICRAFT można doposażyć w szereg przydatnych akcesoriów. Na liście tej znalazły się m.in. narzędzia do odrywania szyb i metalu, a także cewka grzewcza dedykowana użytkownikowi. Nagrzewnice indukcyjne UNICRAFT to inwestycja we własny komfort. Solidna budowa i funkcjonalne wyposażenie zapewniają wiele lat bezawaryjnej eksploatacji.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS