Wiertarki

Dobry sprzęt gwarantuje łatwiejsze wykonywanie pracy oraz jej lepsze efekty. Hołdując tej zasadzie, zapewniamy wysokiej klasy wiertarki. Pozwolą na wykonanie precyzyjnych, a zarazem powtarzalnych serii długich nawierceń. Urządzenia w oferowanym przez nas standardzie powinny stanowić podstawowe wyposażenie każdego profesjonalnego warsztatu. Ich potencjał z pewnością docenią również domowi majsterkowicze. W ręce klientów oddajemy dziesiątki sprawdzonych modeli wiertarek stołowych, za których wykonanie odpowiadają cenieni w branży producenci. Sprzęty te okażą się przydatne np. podczas obróbki elementów metalowych.

Bogaty wybór wiertarek

W trosce o komfort klientów zadbaliśmy o katalog produktów o różnej specyfikacji. Pozwala to w łatwy sposób dobrać akcesorium dostosowane do indywidualnych potrzeb. Przede wszystkim oferujemy wiertarki kolumnowe. Do wyboru są m.in. modele z funkcją gwintowania, napędem pasowym, bezstopniową przekładnią lub regulacją czy też wersje masywne. Dla wiertarek stołowych wszelkie prace związane z wierceniem lub rozwiercaniem nie stanowią żadnego problemu. Bez trudu poradzą sobie z wymagającym tworzywem, jakim jest np. metal. Użytkownik musi jedynie dobrać optymalny dla siebie produkt pod kątem średnicy nawierceń. Duża różnorodność wiertarek kolumnowych sprawia, że sprawdzają się one w wielu miejscach: fabrykach, warsztatach oraz uczelniach technicznych.

Ciekawą propozycją, którą zamieściliśmy w przygotowanych katalogach, są wydajne wiertarki lufowe do rur. Stabilnie prowadzą wiertło w pionie i poziomie, a zarazem pozwalają wycinać otwory o znacznej średnicy. Nie mniej interesującą maszyną jest wiertarka promieniowa z podstawą oraz solidnym stołem. Umożliwia komfortową obróbkę przedmiotów o znacznych gabarytach. Decydując się na zakupy na stronie www.km-maszyny.pl, z jednej strony otrzymujesz sprzęt dostosowany do swoich potrzeb, a z drugiej bardzo atrakcyjny cennik. Dzięki nam niezbędne do działania sprzęty zdobędziesz w przyjaznej cenie, która zadowoli domowy, a przede wszystkim firmowy budżet. Zadbaliśmy o ofertę produktów dla klientów z różną zasobnością portfela.

Stworzone przez profesjonalistów dla zawodowców

Wiertarki stołowe, dostępne na naszej stronie, cechują się wytrzymałą konstrukcją. Solidny korpus, w połączeniu z mocnym, wydajnym silnikiem, zdaje test nawet podczas wymagających zleceń. To nie wszystko! Oferowane urządzenia posiadają wiele udogodnień na miarę XXI wieku. Mowa np. o specjalnym systemie chłodzenia, który pozwala na długie korzystanie z maszyny. Sprzęty wyposażono dodatkowo w wiele zabezpieczeń mających chronić użytkownika. Na liście tej znajdują się m.in. osłony z regulowaną wysokością. Rozwiązują one kwestie zagrożenia ze strony rozpryskiwanych wiórów.

OPTIMUM i METALLKRAFT to firmy, których nazwy warto zapamiętać. Odpowiadają za produkcję wiertarek dostępnych na naszej stronie. Już same logo tych przedsiębiorstw mogą z powodzeniem stanowić gwarancję najwyższej jakości. W ciągu wielu lat działalności w branży wspomnieni producenci zyskali miano prawdziwych profesjonalistów. Użytkownicy doceniają nie tylko wysoki standard maszyn, ale także ich możliwości, często ograniczone jedynie wyobraźnią operatora. Przy tym wszystkim wiertarki stołowe są wyjątkowo łatwe w obsłudze.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS