Wiertarko - frezarki

Dzięki renomowanej marce Optimum, możemy zaproponować Państwu produkt wysokiej klasy jakim jest wiertarko frezarka, której dystrybucją zajmujemy się od wielu lat. Prezentujemy asortyment nowoczesnych urządzeń do wiercenia i frezowania elementów zarówno o niewielkich wymiarach jak i wielkogabarytowych. Wiertarko frezarka posiada niewątpliwy atut jakim jest szeroki zakres obrotów, dzięki temu znajduje szerokie i wszechstronne zastosowanie. Sprzęty są różnorodne pod względem parametrów technicznych, dzięki czemu łatwo dopasować je do własnych potrzeb. Niskie ceny oraz wysoka wydajność sprawiają, że wiertarko frezarka będzie inwestycją na długie lata.

Wiertarko frezarka OptiMill MB 4 [3338450]

Wiertarko - frezarki
CENA NETTO

12 634,05 

Szczegóły

Wiertarko frezarka OPTImill MB 4PV [3338466]

Wiertarko - frezarki
CENA NETTO

33 296,55 

Szczegóły

Wiertarko frezarka OPTImill MF 2V [3336030]

Wiertarko - frezarki
CENA NETTO

57 649,00 

Szczegóły

Wiertarko frezarka OptiMill MF 4V [3336050]

Wiertarko - frezarki
CENA NETTO

70 749,00 

Szczegóły

Najlepsza jakość wiertarko-frezarek dostępnych w ofercie naszego sklepu

Prezentowane modele wiertarko-frezarek wyróżniają się znakomitą precyzją, dokładnością i jakością wykonania. Troska o najmniejsze szczegóły oraz wykorzystanie do produkcji jedynie najlepszych materiałów i tworzyw, odznaczających się najwyższą klasą, gwarantuje niezawodność urządzenia. Solidna i trwała konstrukcja zapewnia nie tylko wytrzymałość i odporność na zniszczenia, ale również całkowicie bezpieczne korzystanie z produktu. Wszystkie elementy budujące wiertarko-frezarkę są dopracowane i odpowiednio dostosowane do wymogów urządzenia, jak również do jego bezawaryjnej pracy.

Uniwersalne wykorzystanie i wiele funkcji prezentowanych wiertarko-frezarek

Niniejsze modele urządzeń charakteryzują się możliwością uniwersalnego wykorzystania. Ze względu na ilość udoskonaleń, udogodnień i dodatkowych funkcji odnajdą się w użytkowaniu w praktycznie każdej branży. Dwustopniowa przekładnia, potencjometr, nastawne podziałki dla każdej osi, prowadnice z możliwością kasowania luzów czy filtr EMC to jedynie wybrane możliwości konkretnych modeli wiertarko-frezarek, które zapewniają większą wydajność i precyzję działania. Zachęcamy do skorzystania z naszej różnorodnej oferty!

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS