Dźwigi warsztatowe Unicraft

Profesjonalne przedsiębiorstwo to przedsiębiorstwo wyposażone w odpowiednie sprzęty. W przypadku firm pracujących z ładunkami o rozmaitej wadze z pewnością przydadzą się dźwigi warsztatowe. Stanowią one skuteczne wsparcie podczas podnoszenia towarów. Tzw. żurawie warsztatowe są mniejszymi krewnymi maszyn znanych z placów budowy, np. bloków. Stworzono je z myślą o pracy wewnątrz różnego rodzaju pomieszczeń. Składają się przede wszystkim z dwóch elementów: kolumny oraz wysięgnika. Sprawdź dźwigi warsztatowe z naszej oferty.

Dźwig warsztatowy typu żuraw Unicraft WK 1 TOP [6214001]

Dźwigi warsztatowe Unicraft
CENA NETTO

3 201,50 

Szczegóły

Waga dźwigowa Unicraft KW 10 [6170410]

Dźwigi warsztatowe Unicraft
CENA NETTO

3 472,27 

Szczegóły

Dżwig warsztatowy typu żuraw Unicraft WK 2 TOP [6214003]

Dźwigi warsztatowe Unicraft
CENA NETTO

4 575,20 

Szczegóły

Dźwigi warsztatowe Unicraft – sprzęt od sprawdzonych producentów

Żurawie warsztatowe muszą spełniać kilka podstawowych wymogów. Aby pracowało się z nimi wygodnie, powinny być mobilne, ponieważ efektywne przemieszczanie to jeden z ich największych atutów. Oczywiście nie sposób pominąć kwestii związanych z udźwigiem. Różne przedsiębiorstwa będą posiadały na tym polu odmienne potrzeby, dlatego parametr ten należy dobierać indywidualnie, dopasowując go do istniejącego zapotrzebowania. Niebagatelne znaczenie można również przypisać samym gabarytom.

Stosunkowo kompaktowe rozwiązania łatwiej jest przetransportować. Nie mniejszą uwagę warto poświęcić ramieniu, a dokładniej jego zasięgowi, ponieważ w bezpośredni sposób przekłada się to na komfort i wydajność pracy. Istotną zaletę stanowią właściwości obrotowe sięgające 360 stopni. Na rynku istnieje obecnie wiele rodzajów dźwigów. Nasi klienci mają dostęp do najciekawszych z nich. Oferujemy np. dźwig warsztatowy typu żuraw Unicraft WKP 2 TOP, który idealnie nadaje się do pracy z europaletami. Nieco miejsca pozwoli za to oszczędzić Unicraft WK 2000 posiadający składane rurowe stopy.

Żurawie warsztatowe Unicraft

Żurawie warsztatowe to maszyny o wielu zastosowaniach, ale w efekcie zawsze przyczyniają się do bardziej komfortowej pracy. Oferują możliwość łatwego podnoszenia nawet bardzo ciężkich towarów. Znacznie przyśpieszają wykonywanie codziennych obowiązków, a tym samym wpływają na wydajność pracy oraz zyski firmy. Dźwigi warsztatowe minimalizują także ryzyko wypadku, poprawiając bezpieczeństwo wszystkich użytkowników. Dzięki temu przedsiębiorstwo nie musi martwić się kwestiami związanymi z potencjalnymi urazami. Zyskują na tym pracownicy, ale i cała firma. Warto wybierać sprzęt od sprawdzonych producentów, bo tylko taki gwarantuje najwyższą jakość. Znaczenie tego faktu jest niebagatelne. Solidność wykonania przekłada się na wytrzymałość produktu, co pozwala w następstwie cieszyć się bezawaryjnym działaniem przez wiele lat. Sprzęty od cenionego producenta charakteryzują się jeszcze jedną zaletą, a mianowicie wygodą użytkowania.

Bezpieczeństwo dźwigów warsztatowych

Branżowi liderzy zwracają również baczną uwagę na kwestie związane z bezpieczeństwem, nie pozostawiając tego tematu przypadkowi. Wszystkie powyższe cechy łączą w sobie dźwigi warsztatowe Unicraft. Koncern wiele miejsca poświęca prostocie obsługi, dzięki czemu oferowany asortyment w dużej mierze opiera się na intuicyjnych rozwiązaniach. Wystarczy wskazać tutaj np. na zdalnie sterowaną wagę hakową Unicraft KW 10 z funkcją automatycznego wyłączania oraz sumowania przy ważeniach seryjnych. Unicraft to idealny wybór dla każdego warsztatu, dostępny w cenach dopasowanych do klientów dysponujących różnym budżetem.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS