Sprężarki śrubowe

Nasz asortyment jest wyjątkowo bogaty, dlatego mamy pełne przekonanie, że znajdą w nim Państwo sprężarki śrubowe odpowiednio dopasowane do planowanych zastosowań. Proponujemy zarówno prosty, mały kompresor mobilny w cenie kilku tysięcy złotych, jak i znacznie bardziej rozbudowane modele z osuszaczem na wyposażeniu o wartości ponad 100 tys. zł. Niezależnie od wybranego egzemplarza zawsze można liczyć na konkurencyjną ofertę i pełną zgodność specyfikacji z rzeczywistością. Sprzedajemy bowiem wyłącznie sprzęt solidnych producentów, którzy słyną z jakości, jak np. Aircraft.

Sprężarka śrubowa Aircraft A-CUBE SD 710 [2098200]

Sprężarki śrubowe
CENA NETTO

14 200,00 

Szczegóły

Sprężarka śrubowa Aircraft A-CUBE 510-270 [2098110]

Sprężarki śrubowe
CENA NETTO

17 330,00 

Szczegóły

Sprężarka śrubowa Aircraft A-CUBE 710-270 [2098210]

Sprężarki śrubowe
CENA NETTO

17 530,00 

Szczegóły

Kompresor śrubowy Aircraft

Zadanie dostępnych w asortymencie urządzeń polega na generowaniu powietrza pod wysokim ciśnieniem. Jego podmuch pozwala m.in. na bezinwazyjny transport rozmaitych obiektów, dlatego sprężarki śrubowe stosuje się w ramach instalacji i systemów przemysłowych. Działające na tej samej zasadzie, ale z niższą mocą małe kompresory mobilne mogą być zaś używane do pompowania opon i usuwania pyłów oraz zabrudzeń z ulic, chodników czy innych powierzchni.

Zastosowanie zgromadzonych w asortymencie urządzeń jest bardzo szerokie i zależy m.in. od ich parametrów. Podczas gdy mały mobilny kompresor śrubowy może być wykorzystywany np. do prac porządkowych, w rolnictwie czy na budowie, zaawansowane sprężarki o dużej mocy są używane m.in. do napędzania rozbudowanych maszyn, w dużych instalacjach wentylacyjnych czy w różnego rodzaju systemach nawiewających. Decydując się na ofertę naszego sklepu, można mieć pewność, że uda się znaleźć odpowiedni egzemplarz, również z osuszaczem.

W naszym sklepie można zamówić m.in. kompresor śrubowy z osuszaczem – zarówno mały i mobilny, jak i bardziej zaawansowany, o większej mocy. Za sprawą zastosowanych w nim rozwiązań możliwe staje się usuwanie wilgoci z powietrza. Podobnie jak w przypadku innych modeli, przy poszukiwaniu sprężarki należy się kierować jej przeznaczeniem – im większe wymagania i im częstsze użytkowanie, tym mocniejsze, pojemniejsze i wydajniejsze powinno być urządzenie. Bogata oferta sprawia, że możemy zaoferować w dobrej cenie szeroki wybór różnorodnych modeli, dlatego zachęcamy do składania zamówień!

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS