Szlifierki

Zakup na lata, bo od sprawdzonych producentów. Wszystkim fanom najwyższej jakości oferujemy szlifierki i ostrzarki do elementów metalowych, produkcji Metallkraft i OPTIMUM. Obydwa przedsiębiorstwa wchodzą w skład spółki Stürmer Maszyny, która znana jest w wielu krajach z profesjonalnych akcesoriów do obróbki nawet najbardziej wymagających materiałów. Nasze szlifierki do metalu sprawdzą się zarówno w małych warsztatach, jak i dużych zakładach produkcyjnych. Ich cena jest na tyle atrakcyjna, że urządzeniami z powodzeniem mogą zainteresować się także klienci indywidualni, którzy poszukują narzędzi do przydomowych, hobbystycznych pracowni.

Profesjonalne szlifierki dla zawodowców

Powiedzieć, że jest wiele rodzajów szlifierek, to tak, jakby nic nie powiedzieć. Szlifierki zdecydowanie szereguje się wśród maszyn oznaczonych hasłem „multizadaniowość”. Liczba ich zastosowań w prostej linii przekłada się na sporą liczbę modeli dedykowanych do konkretnych działań. Na naszej stronie można znaleźć np. szlifierkę satyniarkę lub model tarczowy. Nadadzą się do polerowania oraz matowienia powierzchni metalowych. Na tym lista dostępnych modeli wcale się nie kończy. Na stronie www.km-maszyny.pl zadbaliśmy również np. o wersje taśmowe (w tym długotaśmowe), stołowe, dwutarczowe, do rur i profili, powierzchniowe czy też urządzenia dedykowane do płaszczyzn. Różnią się one gabarytami, możliwościami, a także ceną. Dzięki temu łatwo znaleźć dostosowany do potrzeb model.

Niezawodne szlifierki Metallkraft

Proponowane przez nas szlifierki posiadają cały pakiet dodatkowych udogodnień, np. układ elektroniczny urządzeń utrzymuje stałą prędkość obrotową, nawet przy obciążeniu. Szybkość tę można zresztą regulować pokrętłem. Konkretne modele wyposażono w bezstopniowo regulowany ogranicznik górny, który umożliwia szybkie i wygodne oszlifowanie półwyrobów. Na klientów czekają też maszyny z automatycznym posuwem, którym steruje się cyfrowo. Na wygodę pracy z pewnością wpływają także takie szczegóły jak łatwo demontowalne pojemniki na wióry, wtopione w konstrukcję maszyn. Warto pamiętać również o specjalnej podstawie redukującej wibracje. Oczywiście producent zadbał także o liczne podzespoły związane z ochroną użytkownika, jak np. awaryjny wyłącznik bezpieczeństwa.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS