Gwinciarki elektryczne do metalu

Nasz sklep zajmuje się dystrybucją maszyn od sprawdzonych producentów, m.in. marki Metallkraft. W tej kategorii znajduje się gwinciarka pneumatyczna i elektryczna do metalu, którą można wykorzystać do realizacji wielu zadań. Oba warianty umożliwiają precyzyjne nacinanie gwintów wykonanych z tworzyw metalowych o zróżnicowanym stopniu twardości. W zależności od indywidualnych potrzeb można zdecydować się na zakup gwintownic napędzanych sprężonym powietrzem lub prądem, które działają sprawnie i efektywnie. 

Oferowane w naszym sklepie gwinciarki znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w szczególności w zakładach specjalizujących się w obróbce różnego rodzaju metalowych tworzyw. Urządzenia napędzane prądem i sprężonym powietrzem różnią się między sobą, a wybór konkretnego modelu powinien być uzależniony od zakresu realizowanych prac oraz indywidualnych preferencji operatora. Gwintownica elektryczna do metalu przeważnie oferuje większą regulację prędkości i generuje mniejszy hałas. Pneumatyczna natomiast pracuje szybciej i ma większą moc.

Gwinciarka, gwintownica elektryczna Metallkraft GS 18 [3860018]

Gwinciarki elektryczne do metalu
CENA NETTO

2 564,05 

Szczegóły

Gwinciarka, gwintownica pneumatyczna Metallkraft GS 1000-12 P [4450012]

Gwinciarki elektryczne do metalu
CENA NETTO

2 716,05 

Szczegóły

Gwinciarka, gwintownica elektryczna Metallkraft GS 1100-16 E [4450116]

Gwinciarki elektryczne do metalu
CENA NETTO

4 331,05 

Szczegóły

Gwinciarka, gwintownica elektryczna Metallkraft GS 1200-24 E [4450124]

Gwinciarki elektryczne do metalu
CENA NETTO

5 509,05 

Szczegóły

Gwinciarka, gwintownica elektryczna Metallkraft GS 1200-36 E [4450136]

Gwinciarki elektryczne do metalu
CENA NETTO

5 898,55 

Szczegóły

Gwinciarki pneumatyczne do metalu firmy Metallkraft

Przy wyborze urządzeń zapewniamy kupującym fachowe doradztwo. Na szczególną uwagę klientów zasługuje gwintownica pneumatyczna do metalu, której cena jest bardzo przystępna w porównaniu z większością modeli elektrycznych. Gwinciarki tego typu można wykorzystać nie tylko w zakładach przemysłowych, ale również w przydomowym warsztacie. Jedynym warunkiem jest posiadanie źródła lub generatora sprężonego powietrza.

Uniwersalnym rozwiązaniem są gwinciarki elektryczne, które umożliwiają obróbkę metalu w każdym zakładzie produkcyjnym czy warsztacie, który ma stały dostęp do prądu. Szeroki zakres regulacji prędkości, jakie zapewniają te modele, umożliwia realizację zróżnicowanych zadań. Gwintownica pneumatyczna korzysta przy swojej pracy ze źródeł sprężonego powietrza (kompresorów) i generuje mniej ciepła niż pierwszy wariant, dlatego wykorzystuje się ją do obróbki materiałów szczególnie wrażliwych na podwyższoną temperaturę.

Zachęcamy do kontaktu, jeśli pojawią się wątpliwości dotyczące funkcjonalności czy przeznaczenia konkretnych maszyn z oferty.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS