Stoły spawalnicze

Wykonywanie czynności spawania wymaga zastosowania odpowiedniego wyposażenia – zarówno fachowych narzędzi przeznaczonych do tego celu, jak i akcesoriów, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo pracy. Do tej drugiej kategorii można zaliczyć oferowane w naszym sklepie w wielu wersjach cenowych stoły spawalnicze z profili, m.in. obrotowe i z odciągiem (wyciągiem). Dostarczamy wyłącznie solidne i funkcjonalne konstrukcje pochodzące od cenionych w branży producentów.

Stół spawalniczy obrotowy Schweisskraft

Jednym z najważniejszych aspektów, które sprawiają, że warto zamówić stół spawalniczy z profili, np. z odciągiem, jest fakt, że jego użycie znacząco poprawia ergonomię wykonywanych czynności. Odpowiednie ustawienie obrabianych obiektów w przestrzeni pozwala uniknąć m.in. bólu stawów i mięśni, np. dolnego odcinka pleców. W związku z tym zastosowanie zgromadzonych w naszej ofercie konstrukcji przyczynia się do bardziej komfortowej i zdrowszej dla organizmu pracy, a to wprost przekłada się na poprawę jej wydajności.

Proponujemy bardzo różnorodne modele o odmiennych wymiarach, możliwościach i wartościach maksymalnego obciążenia. Pod względem wygody i elastyczności użytkowania szczególnie interesujący jest obrotowy stół do spawania z profili, którego ustawienie można płynnie zmieniać w trakcie działania. Z kolei egzemplarze z wyciągiem (odciągiem) polecamy w przypadku, gdy konieczne jest usuwanie pozostałości po obróbce – zarówno pyłów, jak i cząstek stałych. Ponieważ proponujemy proste konstrukcje w cenie kilku tysięcy złotych, a także warte wielokrotnie więcej wersje przemysłowe, jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas odpowiedni stół spawalniczy z profili!

We wszelkiego typu warsztatach, zakładach przemysłowych, pracowniach rzemieślniczych i innych miejscach, w których wykonuje się spawanie, odpowiednio dobrany stół z profili stalowych powinien być niezbędnym wyposażeniem. Jego zastosowanie znacząco zwiększa bowiem precyzję, bezpieczeństwo i wygodę, a co za tym idzie – wydajność pracy, która dzięki niemu staje się stabilniejsza, pewniejsza i przynosi lepsze efekty. Szczególnie praktyczne są modele obrotowe z wyciągiem – one również znajdują się w naszym asortymencie.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS