Wiertarki magnetyczne

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty osoby indywidualne i przedsiębiorstwa zainteresowane kupnem magnetycznej wiertarki rdzeniowej wysokiej jakości wraz z przeznaczonymi do niej wiertłami. Proponujemy urządzenia wyłącznie sprawdzonych producentów, po które sięgają fachowcy z wielu krajów – firm Optimum i Metallkraft. Zapewniamy bogaty wybór – szeroki zakres parametrów poszczególnych modeli pozwala na znalezienie dokładnie takiego, który spełnia określone wymagania.

Dostępne w naszym sklepie wiertarki magnetyczne rdzeniowe i wykorzystywane w nich wiertła są zaprojektowane w celu wykonywania dużych otworów. Gdy pojawia się potrzeba wywiercenia dziury o znacznej średnicy, właśnie te urządzenia spisują się najefektywniej. Znajdują zastosowanie m.in. jako zastępstwo dla nieporęcznych i mało komfortowych sprzętów ze względu na swoje gabaryty modeli stołowych. Wiertarka magnetyczna rdzeniowa wyróżnia się bowiem lekkością i można ją z łatwością przenosić z miejsca do miejsca. Jedyne, czego potrzeba do realizacji prac za jej pomocą, to odpowiednio wyselekcjonowane wiertła.

Wiertarka magnetyczna Optimum DM 38VF [3071338]

Wiertarki magnetyczne
CENA NETTO

2 165,05 

Szczegóły

Wiertarka magnetyczna Metallkraft MB 351 F [3860350]

Wiertarki magnetyczne
CENA NETTO

2 868,05 

Szczegóły

Wiertarka magnetyczna Metallkraft MB 351 [3860351]

Wiertarki magnetyczne
CENA NETTO

2 906,05 

Szczegóły

Wiertarka magnetyczna Metallkraft MB 502 E [3860500]

Wiertarki magnetyczne
CENA NETTO

3 685,05 

Szczegóły

Wiertarka magnetyczna Metallkraft MB 502 [3860502]

Wiertarki magnetyczne
CENA NETTO

4 711,05 

Szczegóły

Wiertarka magnetyczna Metallkraft MB 754 [3860754]

Wiertarki magnetyczne
CENA NETTO

6 259,55 

Szczegóły

Wiertarka magnetyczna Metallkraft MB 1204 [3861204]

Wiertarki magnetyczne
CENA NETTO

10 230,55 

Szczegóły

Wiertarka magnetyczna rdzeniowa Optimum

Polecamy zgromadzane w asortymencie urządzenia z myślą o użyciu w warunkach przemysłowych i budowlanych. Idealnie nadają się do wymagających prac – z powodzeniem mogą być poddawane długotrwałej, intensywnej eksploatacji. Ważną rolę odgrywają wiertła do wiertarki magnetycznej, bo to one bezpośrednio odpowiadają za wykonywanie otworów w materiale, dlatego muszą prezentować wysoką wytrzymałość. Ich grubość powinna być odpowiednio dopasowana pod kątem wielkości planowanego prześwitu.

Czym się kierować przy wyborze modelu? Poza ceną kluczowym aspektem, na który należy zwrócić uwagę, poszukując wiertarki magnetycznej rdzeniowej, jest średnica wiercenia. Kolejna kwestia to stopień zaawansowania danego egzemplarza. Co do zasady, większe urządzenia zapewniają bardziej rozbudowane możliwości – działają szybciej, precyzyjniej i oferują większe zakresy regulacji. Polecamy je do intensywnej i częstej eksploatacji, podczas gdy do sporadycznych działań, np. z myślą o domowym wykorzystaniu, w zupełności wystarczą mniejsze i tańsze modele. Szeroki wybór sprawia, że u nas każdy znajdzie odpowiednią dla siebie wiertarkę magnetyczną rdzeniową wraz z wiertłami!

Profesjonalna wiertarka z elektromagnesem

Każda dostępna w naszej ofercie wiertarka magnetyczna pozwala na precyzyjne wykonywanie otworów w różnego rodzaju materiałach, głównie w blachach z metali kolorowych oraz w stali, zarówno nierdzewnej, jak i niezabezpieczonej powłokami ochronnymi. Udostępniane maszyny posiadają stabilne mocowania wrzeciona i solidne konstrukcje, wydajne silniki oraz systemy podwójnej izolacji – wszystko to zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Polecamy modele do rur oraz stołowe – ich parametry techniczne z pewnością usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających odbiorców. Każda wiertarka magnetyczna dostępna jest wraz z dodatkowym osprzętem, wśród którego warto wymienić:

Nasi pracownicy pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie dla indywidualnych potrzeb klienta – zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS