Gilotyny

W poniższej kategorii proponujemy urządzenia do obróbki blachy. W katalogu mamy kompaktowe manualne przecinarki, elektryczne stołowe nożyce oraz solidne, sterowane numerycznie modułowe automatyczne gilotyny z napędem w wersji hydraulicznej i pneumatycznej. Oferowany sprzęt jest zróżnicowany pod względem wymiarów, wagi, szerokości blatu roboczego, maksymalnej grubości i nachylenia cięcia rur, łuków, prętów czy profili. Szeroki wybór modeli od renomowanych marek pozwala na zakup odpowiedniej wersji do zastosowań amatorsko-hobbystycznych oraz na potrzeby profesjonalnych warsztatów rzemieślniczych i zakładów przemysłowych.

Sprzedawane w sklepie nożyce do blachy gwarantują bardzo dokładne cięcie. To, co wyróżnia gilotyny to ostrza wykonane z wysokogatunkowej stali umożliwiające długą eksploatację oraz podzespoły odporne na wysokie obciążenia. W ciągłej sprzedaży mamy produkty renomowanych marek, które są dostępne w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty obejmującej ręczne i automatyczne wersje tych urządzeń!

Gilotyny Metallkraft

Prezentujemy rozbudowany asortyment funkcjonalnych i bardzo precyzyjnych gilotyn do blachy, które pozwalają na obrabianie metali bez używania siły fizycznej. W szerokim asortymencie znajdziesz maszyny o różnych parametrach technicznych, którymi można sterować za pomocą rąk albo nóg i które cechuje ogromna wytrzymałość. Wykonane zostały przez markowego austriackiego producenta i pozwalają na wykonywanie specjalistycznych działań oraz dostępne są w atrakcyjnych cenach. Polecamy zarówno prostsze konstrukcje dla mniejszych warsztatów, jak i rozbudowane dla dużych działalności.

Gilotyna do blachy – przydatne nożyce do cięcia metalu i nie tylko

W bogatej ofercie naszego internetowego, specjalistycznego sklepu z narzędziami i maszynami do obróbki wielu materiałów znajdują się wyłącznie najlepszej jakości nożyce ręczne. Urządzenia cechuje ergonomiczny design, prostota obsługi i kompaktowa obudowa. Dzięki temu cięcie na określony wymiar w pionie i poziomie można przeprowadzić bez większego wysiłku. Gilotyna do blachy stalowej pozwala również na  formatowanie arkuszy z aluminium, mosiądzu, miedzi. Sprawdzi się także podczas obróbki tworzywa sztucznego, kartonu, papieru, kauczuku, gumy.

W segmencie manualnych urządzeń mamy także modele wyposażone w solidne stoły robocze. Konstrukcja oferowanych nożyc sprawia, że podczas przecinania na powierzchni materiału nie pojawiają się żadne odkształcenia. Maszyny sterowane numerycznie to natomiast zaawansowane technologicznie, innowacyjne i wydajne gilotyny przeznaczone do seryjnej obróbki blach i innych materiałów. Każdy model cechuje funkcjonalność, a do tego prostota i bezpieczeństwo obsługi.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS