Pilarko frezarki

W poniższym asortymencie oferujemy pilarko-frezarki renomowanej niemieckiej marki Holzkraft. Urządzenia te są świetnym przykładem innowacyjnej technologii dedykowanej do precyzyjnej obróbki drewna i różnych materiałów drewnopochodnych. Stanowią świetne rozwiązanie dla osób prowadzących warsztaty o małej lub średniej powierzchni. To również dobry wybór dla wszystkich poszukujących stabilnej obrabiarki dolnowrzecionowej z solidnym bocznym stołem roboczym i niezawodnym wózkiem jezdnym z wysokogatunkowego aluminium.

Konstrukcja sprzedawanych maszyn została wykonana z niezwykle wytrzymałych i precyzyjnie zaprojektowanych podzespołów oraz mechanizmów. Ergonomiczny układ uchwytów znacząco ułatwia pracę przy obróbce drewna. Połączenie pilarki formatowej i frezarki z przechylnym wrzecionem to dwie profesjonalne obrabiarki w jednej kombinacji. Przestawienie maszyny Holzkraft  z funkcji cięcia do rowkowania czy żłobienia zajmuje kilkadziesiąt sekund. Kolejną zaletą jest łatwa zmian prędkości obrotowej i możliwość dostosowania jej do konkretnej fazy procesu kształtowania materiału.

Pilarko frezarka Holzkraft – niezawodność, precyzja i wysoka jakość kultury pracy

Oferowana w naszym profesjonalnym sklepie internetowym km-maszyny.pl pilarko-frezarka Holzkraft pozwala na łatwą i dokładną obróbkę drewna każdego gatunku, zarówno materiałów miękkich, jak i wyjątkowo twardych. To odporna na mechaniczne uszkodzenia obrabiarka, która została przystosowana do pracy w trudnych warunkach. Przy jej pomocy można kształtować większość surowców i artykułów budowlano-wykończeniowych dostępnych na rynku. Dotyczy to zarówno drewna konstrukcyjnego, jak i sklejki, płyt pilśniowych, wiórowych, wielowarstwowych, kartonowo-gipsowych, okleinowych, laminowanych i innych drewnopochodnych arkuszy.

Dostępność wielu elementów dodatkowego wyposażenia, zaawansowana technologia, różne prędkości cięcia i frezowania, krótkie czasy przezbrajania oraz powtarzalność obróbki – to najważniejsze zalety pilarko-frezarek Holzkraft. Urządzenia tej marki to legendarna niemiecka niezawodność i wysoka kultura pracy. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi maszynami i składania zamówień.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub

NAPISZ DO NAS