Wykrawarki

Gdy pojawia się potrzeba szybkiej obróbki elementów metalowych, jednym z urządzeń, które można zastosować w tym celu, jest wykrawarka pneumatyczna do blachy, otworów czy profili. Pozwala ona na otrzymanie obiektów o bardzo różnorodnych kształtach i wymiarach, a jej możliwości zależą m.in. od typu i parametrów danego modelu. Oferujemy to urządzenie w wielu wersjach, dlatego zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu i wyboru egzemplarza wpisującego się w określone wymagania i potrzeby.

Wykrawarka pneumatyczna do blachy Metallkraft

Wśród zgromadzonych w naszej ofercie wykrawarek do blachy, profili, otworów i innych obiektów znajdują się m.in. najprostsze i zarazem najtańsze egzemplarze ręczne. Polecamy je do niewielkich warsztatów, w których obróbka metali jest wykonywana tylko sporadycznie. Z kolei do zastosowania przemysłowego w praktyce jedynym wyborem są urządzenia wyposażenie w napęd pneumatyczny. Przy ich użyciu możliwe jest szybkie uzyskiwanie bardzo precyzyjnych i powtarzalnych rezultatów – doskonale nadają się do wymagającej, intensywnej eksploatacji.

Wykrawarka pneumatyczna to elementarne wyposażenie rozmaitych zakładów przemysłowych, firm wytwórczych czy pracowni rzemieślniczych. Dzięki niej możliwe jest plastyczne formowanie blach, profili i innych obiektów, w tym wykonywanie w nich otworów. Za jej pomocą przeprowadza się precyzyjne wykrawanie i cięcie elementów metalowych nawet o bardzo skomplikowanej formie. Należy jednak pamiętać, że stopień precyzji i wydajności działania danego modelu zależy od jego parametrów oraz rodzaju.

Poza rodzajem napędu, w jaki wyposażony jest dany model, podczas zakupów powinno się zwracać uwagę także na siłę nacisku i maksymalną grubość obrabianych elementów. Należy się zastanowić, jakie obiekty będą modelowane i pod tym kątem dobierać urządzenie. Równie istotną zmienną, która wskazuje na wydajność wykrawarki pneumatycznej do blachy, otworów czy profili, jest liczba uderzeń na minutę, a ta z kolei w dużej mierze zależy od mocy silnika. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i zamawiania wybranych modeli!

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS