Zaginarki do blachy, mechaniczne

Liczba zastosowań blachy może przyprawić o ból głowy. Tworzywo znajduje swoje miejsce w roli m.in. pokryć dachowych, ścian, elementów konstrukcyjnych licznych mniejszych urządzeń, czy też jako obudowa wielkogabarytowych maszyn. Właśnie dlatego tak istotne jest, aby sięgać jedynie po najwyższej klasy zaginarki do blachy. Tylko one zapewniają zadowalającą jakość obróbki i pozwalają podejmować się najtrudniejszych zleceń z zyskiem dla firmowego budżetu. Na stronie www.km-maszyny.pl oferujemy wyłącznie zaginarki o powtwierdzonej klasie od cenionych producentów. Zaskakują one nie tylko liczbą udogodnień i funkcjonalności, ale także atrakcyjną ceną.

Zagniatarki mechaniczne i ręczne

Wzrok każdego profesjonalisty z pewnością przyciągną mechaniczne zaginarki blachy. Wyposażono je w wygodny dla operatora napęd elektryczny. Dzięki temu przedmiot poddawany obróbce, jest zaciskany w wyniku pracy efektywnego silnika firmy Lenze. Producent zadbał m.in. o możliwość obsługi nożnej maszyny. Ponadto urządzenia posiadają ciągłą szyną do gięcia ostrego oraz ręczną regulacją kąta obróbki za pomocą wygodnego w użyciu pierścienia skalowanego. Mechaniczne zaginarki blachy można dodatkowo doposażyć w nowoczesne sterowniki, znacznie ułatwiające obrabianie materiału. Co ważne w naszych katalogach dostępne są maszyny o różnych możliwościach w zakresie szerokości roboczej. Łatwo znaleźć także modele pracujące na materiale o konkretnej grubości.

Warte uwagi są również ręczne zaginarki, których obsługa nie przysporzy wielu problemów nawet osobom z niewielkim doświadczeniem. W przypadku tych sprzętów materiał może być mocowany za pomocą pedału nożnego. To istotne udogodnienie, bo dzięki niemu obydwie ręce pozostają wolne. Pracę ułatwiają także cylinder pomocniczy, czy też samosmarujące się łożyska ślizgowe. Podobnie jak w przypadku modeli mechanicznych, także w przypadku wersji ręcznych mamy do czynienia z różnymi zakresami pracy. Mowa oczywiście o kwestii szerokości i grubości giętej blachy. Warto pamiętać również, że chociaż to modele ręczne w pełni sprawdzą się w warunkach profesjonalnych warsztatów i fabryk. Dodatkowo maszyny są stosunkowo tanie w codziennej eksploatacji.

Bezpieczeństwo użytkowania

Aby tworzyć najlepszej jakości sprzęty potrzebne jest doświadczenie. Te posiada firma Metallkraft, należąca do mającej wielu zwolenników spółki Stürmer Maszyny. To właśnie zaginarki blachy tego przedsiębiorstwa można znaleźć na naszej stronie i nie ma tu mowy o żadnym przypadku. Koncern należy do jednych z najbardziej cenionych w branży wytwórców. Po jego maszyny chętnie sięgają profesjonaliści, ale ich potencjał doceniają także majsterkowicze-hobbyści. Metallkraft osiągnął rzadko spotykany kompromis jakości i atrakcyjnej ceny.

Urządzenia Metallkraft, w tym zaginarki blachy, swoją uznaną pozycję zawdzięczają jeszcze jednemu aspektowi. Przedsiębiorstwo tworzy maszyny bezpieczne dla użytkownika. Widoczne to jest w wielu elementach akcesorium, które stworzono z myślą o ochronie operatora podczas pracy. Udało się to osiągnąć m.in. za sprawą stabilnej oraz niezwykle wytrzymałej konstrukcji. Do jej stworzenia użyto materiałów wysokiej jakości. Zaginarki nie wymagają specjalnej konserwacji, przez długie lata ciesząc maksymalną wydajnością pracy.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub

NAPISZ DO NAS