Wciągarki Unicraft

Przy podnoszeniu nierzadko bardzo ciężkich ładunków ważne jest, by wciągarka ręczna lub elektryczna gwarantowała pełne bezpieczeństwo i brak możliwości upuszczenia towaru, a tym samym jego uszkodzenia. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów takich urządzeń: budowlane, hydrauliczne, linowe czy łańcuchowe hakowe. Każdy typ przeznaczony jest do konkretnej eksploatacji, co warto mieć na uwadze przy zakupie. Jesteśmy w stanie dostarczyć sprzęt wysokiej klasy sprawdzający się w najtrudniejszych warunkach. W razie wątpliwości podczas jego wyboru serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kluczowym parametrem w tym wypadku jest tzw. siła pociągowa. Kompaktowa wciągarka elektryczna lub ręczna będzie w stanie podnieść ładunki o maksymalnej wadze rzędu 1–1,5 tony, podczas gdy modele łańcuchowe hakowe dysponują w tym zakresie możliwościami nawet dziesięciokrotnie większymi. Charakterystyka pracy również ma znaczenie przy wyborze takich urządzeń – możemy udzielić informacji na temat ich działania np. w konfiguracji budowlanej, hydraulicznej czy linowej.

Waga kompaktowa Unicraft HW 50 [6171505]

Wciągarki Unicraft
CENA NETTO

579,00 

Szczegóły

Waga kompaktowa Unicraft HW 150 [6171515]

Wciągarki Unicraft
CENA NETTO

579,00 

Szczegóły

Waga kompaktowa Unicraft HW 300 [6171530]

Wciągarki Unicraft
CENA NETTO

579,00 

Szczegóły

Wciągarka łańcuchowa Unicraft K 10000 [6202110]

Wciągarki Unicraft
CENA NETTO

1 471,55 

Szczegóły

Wciągarka łańcuchowa Unicraft K 10001 [6171010]

Wciągarki Unicraft
CENA NETTO

1 709,05 

Szczegóły

Profesjonalne wciągarki elektryczne i łańcuchowe Unicraft

Firma Unicraft to renomowany producent specjalistycznego sprzętu sprawdzającego się m.in. przy obsłudze rozmaitych inwestycji. Jego oferta obejmuje zarówno modele elektryczne, jak i ręczne. Nawiązaliśmy współpracę z tą marką, co pozwoliło nam poszerzyć asortyment – znajduje się w nim m.in. profesjonalna wciągarka hydrauliczna o sporym udźwigu. Warto zwrócić uwagę na dodatkowe rozwiązania wpływające na poprawę bezpieczeństwa podczas użytkowania maszyn.

To m.in. specjalne systemy zapobiegające przeciążeniu w postaci sprzęgła poślizgowego, a także ergonomiczne zasobniki łańcuchowe. Wbudowany wyłącznik krańcowy to również istotne udogodnienie w kontekście wykorzystywania takich urządzeń jak wciągarki budowlane. Zainteresowanych modelami ręcznymi lub elektrycznymi w wersjach linowych czy hakowych ­zapraszamy do składania na nie zamówień w naszym sklepie. Gwarantujemy fachowe doradztwo przy wyborze i krótki czas dostarczenia konkretnego egzemplarza pod adres wskazany przez klienta.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS