Zamiatarki bezpyłowe Cleancraft

W naszym sklepie znajdziesz między innymi rewelacyjne zamiatarki bezpyłowe, drogowe oraz przemysłowe firmy Cleancraft. Dostępne modele dzielą się na warianty z operatorem prowadzącym oraz siedzącym, przeznaczone są do użytkowania głównie w warunkach przemysłowych. Wśród dostępnych propozycji znajdują się zarówno modele kompaktowe, odpowiednie do niewielkich pomieszczeń wewnętrznych, jak i wersje przeznaczone do zamiatania dużych powierzchni płaskich, np. ulic, parkingów czy podjazdów firmowych. Poznaj już dziś zamiatarki dostępne w naszym sklepie i wybierz model odpowiedni dla siebie.

Podstawowe cechy zamiatarek dostępnych w sklepie KM-Maszyny.pl

Podstawowym rozgraniczeniem zamiatarek jest ich budowa oraz przeznaczenie. Niewielkie modele mogą być wyposażone w dwie, niewielkie miotły boczne służące do zamiatania zanieczyszczeń pod walce tandemowe umieszczone pod spodem przedniej części urządzenia. Walce skutecznie zbierają zarówno niewielkie papierki, liście, jak i duże puszki po napojach czy puste opakowania po produktach spożywczych. Duże pojemniki na nieczystości pozwalają na wielogodzinną pracę bez ich opróżniania, a regulowana wysokość walców zamiatających umożliwia pracę na różnych podłożach. Przemysłowe zamiatarki drogowe zazwyczaj występują w wersji z miejscem siedzącym dla operatora i mogą być zasilane elektrycznie lub spalinowo. Największe modele zapewniają wydajność na poziomie nawet 15 725 m2/h przy szerokości roboczej bez szczotek bocznych 120 cm. Takie modele są wyposażone w miejsce siedzące dla operatora, deskę rozdzielczą oraz wyloty powietrza skierowane ku górze, uniemożliwiające ponowną recyrkulację kurzu.

Szerokie zastosowanie zamiatarek

Zamiatarki bezpyłowe oraz inne mogą być wyposażone między innymi w filtry kartridżowe, hydrauliczne napędy jezdne czy automatyczne, hydrauliczne opróżnianie pojemników. Większość z modeli przeznaczonych do pracy z operatorem siedzącym posiada także hydrauliczny, bezpieczny system hamowania, a także możliwość jazdy przód-tył. Modele wyposażone w silnik diesla są niezwykle wydajne, ale odpowiednie do użytku wyłącznie w przestrzeni otwartej. Zamiatarki bezpyłowe zasilane elektrycznie z kolei nie generują podczas pracy hałasu i nie przeszkadzają np. klientom podczas dokonywania zakupów. Zapraszamy do złożenia zamówienia jeszcze dziś!

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS