Odkurzacze przemysłowe Cleancraft

Odkurzacze przemysłowe Cleancraft

Proponowane przez nas urządzenia cieszą się doskonałą opinią fachowców, którzy często sięgają po nasze specjalistyczne rozwiązania. Zachęcamy więc do zapoznania się z dostępnym w naszym katalogu asortymentem, którego nabycie z pewnością okaże się doskonałą inwestycją.

Odkurzacz Cleancraft

Odkurzacz przemysłowy z serii Cleancraft jest pozycją cieszącą się wyjątkową popularnością oraz doskonałą opinią Klientów, którzy już zdecydowali się na ten zakup. Pozwala szybko i sprawnie pozbyć się mokrych lub suchych zanieczyszczeń, mogących stanowić zagrożenie dla przebywających w pobliżu osób lub negatywnie wpłynąć na jakość wykonywanych prac. Wśród licznych, dostępnych modeli, znajdują się zarówno odkurzacze przemysłowe o mniejszej pojemności, jak i te duże, z dwoma lub nawet trzema silnikami – do pracy na sucho oraz na mokro. Już podstawowy wariant bardzo dobrze poradzi sobie z wyczyszczeniem płynów oraz wiórów. Dwustopniowy silnik ułatwi usunięcie opornych zabrudzeń, a specjalny filtr znacznie ograniczy wydzielający się w trakcie pracy hałas.

Wyposażenie odkurzacza

Każdy odkurzacz przemysłowy posiada bogate wyposażenie, w tym uchwyt z regulacją przepływu powietrza, znacznie dłuższy niż w przypadku domowych wersji wąż ssący i dedykowane filtry. Dysze pomogą zaś w dotarciu do trudno dostępnych miejsc oraz ułatwią poradzenie sobie z usunięciem mokrych lub suchych zanieczyszczeń. Zbiorniki zaawansowanych odkurzaczy przemysłowych są wykonane z odpornej na działanie niekorzystnych czynników stali nierdzewnej. System uszczelek znajdujących się między głowicą a pojemnikiem uniemożliwia wystąpienie uszkodzeń urządzenia związanych z kontaktem z substancjami chemicznymi lub pozostałościami naftowymi. Układ jezdny ułatwiający transport to również duży atut, szczególnie w przypadku zaawansowanych, rozbudowanych wersji, z większą ilością silników.
Serdecznie zapraszamy do zaopatrzenia się w odkurzacze przemysłowe z serii Cleancraft – wydajne, praktyczne i doskonale sprawdzające się w zakładach produkcyjnych, warsztatach, na budowach oraz wszędzie tam, gdzie konwencjonalnymi metodami ciężko poradzić sobie z dużą ilością mokrych i suchych zabrudzeń.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS