Odkurzacze przemysłowe Cleancraft

Odkurzacze przemysłowe przeznaczone są do odkurzania powierzchni płaskich w warunkach przemysłowych, np. w magazynach, fabrykach czy halach produkcyjnych. Ich podstawową cechą jest ogromna moc ssania oraz duży pojemnik na nieczystości (również do substancji szkodliwych), jak również liczba dodatkowych rozwiązań technicznych, np. zintegrowane złącze do sprężonego powietrza i elektronarzędzi. W naszym sklepie KM-Maszyny znajdziesz najlepsze odkurzacze przemysłowe w niskich cenach. Zapoznaj się ze wszystkimi modelami i wybierz jeden z nich do swojej firmy.

Odkurzacze przemysłowe Cleancraft

Proponowane przez nas odkurzacze cieszą się doskonałą opinią fachowców, którzy często sięgają po nasze specjalistyczne rozwiązania. Zachęcamy więc do zapoznania się z dostępnym w naszym katalogu asortymentem, którego nabycie z pewnością okaże się doskonałą inwestycją.

Odkurzacz Cleancraft

Odkurzacz przemysłowy z serii Cleancraft jest pozycją cieszącą się wyjątkową popularnością oraz doskonałą opinią Klientów, którzy już zdecydowali się na ten zakup. Pozwala szybko i sprawnie pozbyć się mokrych lub suchych zanieczyszczeń, mogących stanowić zagrożenie dla przebywających w pobliżu osób lub negatywnie wpłynąć na jakość wykonywanych prac. Wśród licznych, dostępnych modeli, znajdują się zarówno odkurzacze przemysłowe o mniejszej pojemności, jak i te duże, z dwoma lub nawet trzema silnikami – do pracy na sucho oraz na mokro. Już podstawowy wariant bardzo dobrze poradzi sobie z wyczyszczeniem płynów oraz wiórów. Dwustopniowy silnik ułatwi usunięcie opornych zabrudzeń, a specjalny filtr znacznie ograniczy wydzielający się w trakcie pracy hałas.

Wyposażenie odkurzacza

Każdy odkurzacz przemysłowy posiada bogate wyposażenie, w tym uchwyt z regulacją przepływu powietrza, znacznie dłuższy niż w przypadku domowych wersji wąż ssący i dedykowane filtry. Dysze pomogą zaś w dotarciu do trudno dostępnych miejsc oraz ułatwią poradzenie sobie z usunięciem mokrych lub suchych zanieczyszczeń. Zbiorniki zaawansowanych odkurzaczy przemysłowych są wykonane z odpornej na działanie niekorzystnych czynników stali nierdzewnej. System uszczelek znajdujących się między głowicą a pojemnikiem uniemożliwia wystąpienie uszkodzeń urządzenia związanych z kontaktem z substancjami chemicznymi lub pozostałościami naftowymi. Układ jezdny ułatwiający transport to również duży atut, szczególnie w przypadku zaawansowanych, rozbudowanych wersji, z większą ilością silników.
Serdecznie zapraszamy do zaopatrzenia się w odkurzacze przemysłowe z serii Cleancraft – wydajne, praktyczne i doskonale sprawdzające się w zakładach produkcyjnych, warsztatach, na budowach oraz wszędzie tam, gdzie konwencjonalnymi metodami ciężko poradzić sobie z dużą ilością mokrych i suchych zabrudzeń.

Podstawowe cechy i ogólna charakterystyka odkurzaczy przemysłowych

Odkurzacze przemysłowe występują w kilku wariantach, różnią się głównie budową i sposobem odkurzania. Warto wyróżnić odkurzacze do pracy na mokro i sucho, gdyż umożliwiają dodatkowe mycie powierzchni płaskich oraz usunięcie z nich uporczywych zabrudzeń. Te wersje są zdecydowanie najpopularniejsze, ponieważ mają znacznie mniejsze wymiary i niższą wagę niż wersje przeznaczone do pracy tylko na mokro. W naszym sklepie znajdziesz także odkurzacze przemysłowe w wersji specjalnej, dedykowane do konkretnego rodzaju czynności. Na przykład model Cleancraft flexCAT 390 służy do odkurzania smarów i metalowych wirów, a flexCAT 290 – do pracy ciągłej. Posiada wbudowaną pompę wody.

Ciekawe rozwiązania techniczne w odkurzaczach przemysłowych

Od odkurzaczy przemysłowych wymaga się między innymi bezawaryjności oraz trwałości, dlatego też producenci stosują w ich przypadku nowinki technologiczne, które przyczynią się do dłuższej eksploatacji. Warto wymienić np. zastosowanie w niektórych modelach aż trzech, oddzielnych silników wyposażonych w miedziane uzwojenia czy zabezpieczenia przed zniszczeniem. Pojemniki separacyjne pozwalają na precyzyjne oddzielenie różnych zanieczyszczeń, a węże ssące są w pełni odporne na skręcenie i złamanie. Co więcej, niektóre odkurzacze przemysłowe bezworkowe mimo niskiej ceny są wyposażone także w stalową konstrukcję oraz system automatycznego startu po wykryciu przez urządzenie podłączenia elektronarzędzi. Zapraszamy do zakupu modelu dla siebie w sklepie KM-Maszyny.pl.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS