Walcarki do blachy

Nasza oferta obejmuje wyłącznie atrakcyjne pod względem relacji jakości do ceny walcarki do blachy, stożków i innych elementów metalowych. Proponujemy modele zarówno hydrauliczne, jak i mechaniczne oraz ręczne, które różnią się pod względem parametrów, co ułatwia selekcję modelu odpowiedniego pod kątem określonego przeznaczenia. A ono może być bardzo szerokie, bo proponowane urządzenia wyróżniają się wszechstronnymi możliwościami i uniwersalnością zastosowania. Sprzedajemy wyłącznie wyposażenie renomowanych i dobrze znanych producentów, którego charakterystyka pokrywa się ze specyfikacją podaną w opisach na naszej stronie internetowej.

Walcarka hydrauliczna walcowa Metallkraft

Zachęcamy do współpracy zarówno małe warsztaty, jak i duże zakłady przemysłowe. W naszym asortymencie znajdują się bowiem walcarki do blachy i stożków o parametrach i w cenach odpowiadających każdemu zastosowaniu. Najtańsze urządzenia ręczne i mechaniczne są w zupełności wystarczające w niewielkich pracowniach rzemieślniczych, podczas gdy najbardziej zaawansowane i kosztujące nawet kilkaset tysięcy złotych modele hydrauliczne 4-walcowe oferujemy na rzecz np. rozbudowanych firm produkcyjnych.

Walcarka mechaniczna do blachy Metallkraft

Proponowane wyposażenie służy do formowania obiektów zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Za jego pomocą można w określony sposób kształtować blachy, stożki i innego typu elementy metalowe. W zależności od rodzaju i parametrów danego modelu walcarki praca odbywa się ręcznie, mechanicznie lub hydraulicznie. Największą efektywność i precyzję działania oraz powtarzalność rezultatów prezentują urządzenia zaliczane do tej ostatniej kategorii, które do formowania obiektów wykorzystują wysokie ciśnienie. Hydrauliczna walcarka 4-walcowa do blachy jest też najdroższa, podczas gdy ręczna i mechaniczna osiąga mniejsze siły nacisku, dlatego sięga się po nią w przypadku bardziej ograniczonych potrzeb i możliwości finansowych. Niezależnie od wybranego urządzenia nasz sklep daje gwarancję wiarygodnego pochodzenia i zgodności parametrów podawanych w opisach z rzeczywistością, dlatego zapraszamy na zakupy!

W ofercie Firmy Sturmer znajdują się zarówno ręczne walcarki do blachy dla małych warsztatów i hobbystów jak i duże ciężkie mechaniczne walcarki przemysłowe trzywalcowe i czterowalcowe. Każda walcarka wykonana jest z precyzją i starannością co pozwala na precyzyjne wykonywanie produktów. Walcarka może być dodatkowo wyposażona w hartowane walce zalecane przy obróbce blach kwasoodpornych. Walcarki przemysłowe sterowane są z wygodnego i łatwego w obsłudze pulpitu sterowniczego.
Istnieje możliwość doposażenia walcarki w sterowanie NC-wymogiem jest by sterowanie NC było uwzględnione już na etapie składania zamówienia.

Zapytaj lub złóż zamówienie +48 604 442 530 lub
NAPISZ DO NAS